Woodlawn (2015) 720p Türkçe Dublaj izle

720p Türkçe Dublaj izle

Reklamı Geç

Video az sonra yüklenecektir.  Tanıtımı geç  »

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın
Sinema Modunu Kapatın
Yorum yapın

Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir. Lütfen üye değilseniz üye olunuz, üye iseniz giriş yapınız. (Yukarı sağ)

Film Hakkında ... Yorum yapılmış. Bu yorumlara ... cevap verilmiş.
2 Ağustos 2016
yazdı

izleyin

22 Haziran 2016
yazdı

hristiyanlığı tebliğ filmi gibi olmuş ve abartılmış bence....genelde konu çok güzel fakat o zamanlar dinlerinin onları birleştirdiği yalanına inanmıyorum ki,inançları oldukça zayıf bir toplum olduğu için...

12 Mayıs 2016
yazdı

@gokhanege güzel anlatmışsın da keşke birkaç bin yıl demeseymişsin.. zira 2016 senesindeyiz ve müslümanlık 7.yy da ortaya çıktı ve biz 21. yy.dayız.. yani birkaç yüzyıldır olabilir o.. neyse film gerçek bir hayat hikayesini anlatıyor.. izleyip görelim..

14 Ağustos 2016
cevapladı

Peygamber Efendimizin 571'de dünyaya geldiğini düşünürsek ve arkadaşın yazısından bunu bilecek kapasitede biri olduğunu da anladığımızı düşünürsek bir kaç bin yıl yazısı belli ki yazım hatası. Genel resme bakmak gerek. İzlediyseniz siz de izledikten sonra yorumunuzu yapın beğenip beğenmediğinize dair ki millet boşuna vakit kaybetmesin izlemekle :))

7 Mayıs 2016
yazdı

İMDB puanının 5 veya altı olmamasının tek sebebi Irkçılık ve Hristiyanlığı işliyor olması. Beni filmden koparan sahne İsrail'de bir tanrının olduğu ve attığı taş ile Filistini devirdiğinden bahsedildiği an oldu. Yıllardan beri mazlum halkı katleden zalimlerin kendilerini şirin gösterme çabası. Hristiyanlığı veya ABD övgüsü dolu filmleri izlemekten yana sıkıntı yok herkes kendi tarihi ve dini ile ilgili ilham verici güzel filmler yapabilir ancak bu filmin mesajı çok farklı. Vaktiyle Hristiyanları taşlayan ve Hz.İsa'yı(ki bizim inancımız o olmadığı yönündedir) çarmıha gerenler yahudi olduğu halde, Hristiyanların tanrısının İsrail'de olduğu, Yahudi - Hristiyan kardeşliğine vurgu yapılıp, İslamafobiyi yaymaya devam eden bir yapım. Gerçekten kaliteli bir film olsaydı yine izleyin derdim ancak The Blind Spot, The İnvincible vs gibi filmlerin çook aşağısında bir film. Senaryosuyla, Maç sahneleriyle, Gaza getiren konuşmalarıyla olsun. Yine de izlemek isteyen varsa Keyifli Seyirler.

8 Mayıs 2016
cevapladı

Gayette güzel bir film zamanında insanların neler yaptığını göz önüne seriyorlar izleyen insana da insanlığı tekrar hissettiriyorlar... Üstüne üstelik oradaki olayı tamamen yanlış anlamışsın bence adamın orda herkes biliyor yahudilerin nasıl olduğunu ve adam diyorki bizim tanrımız onlarında tanrısı... İslamı dışlama gibi bir nedenleri yok. Hatta bir bakıma islamı da katıyor o olaya. Yahudilerin bile tanrıısı olan bizim tanrımız herkesi tanrımı anlamına geliyor. Son olarak film gerçek bir hayat hikayesine dayalı ve bu olaylar 1942 civarlarında yaşanmış yani filmin çekimlerinde herhangi bir islam fobi olacağını zannetmiyorum.

12 Mayıs 2016
cevapladı

@BabaMeraba, 1942 ile islamafobi arasında bir bağ yok fakat islam düşmanlığı birkaç bin yıldır musevilikte mevcut, yani bugün yada son çeyrek yüzyılda çıkmadı. musevilik hem hristiyanlığı hem müslümanlığı, hristiyanlık ise müslümanlığı reddeder. musevilikteki saf görüş, ishak a.s. soyunda gelmelerinden ötürü ismail a.s. soyundan din gelmesini reddemeleridir. onunda kendi içinde farklı sebepleri var. o yüzden gaddardırlar, ırkçıdırlar, burası tartışılamaz. isa a.s. yakınlıkları ise yine ishak a.s. soyundan gelmesi sebeplidir. ancak bu yakınlık hristiyanlığı kabul ettikleri anlamına gelmez, en nihayetinde akraba gibi düşünürler. son din onlara göre musa a.s. ve harun a.s.'da sonlanmıştır çünkü vaad (söz) aldıklarına inanırlar. filmlerle işlemeleri konusuna gelince, başarılı olmuyorda değiller. senin benim tanrım diye bir kavram olabilir mi? başarılı olmuşlar işte.

4 Mayıs 2016
yazdı

güzel film spor filmleri özellikle amerikan futbolu sevenler için tavsiye edilir

Oyla:
Woodlawn Kullanıcı Oyu: 8.7 / 10 (51 oy)
Woodlawn 720p izle
720p
  6,4/10
 
  123 Dk.
  ABD