The Big Lebowski (1998) 720p Türkçe Dublaj izle

Büyük Lebowski 720p Türkçe Dublaj izle

Alternatifler (...)
Reklamı Geç

Video az sonra yüklenecektir.  Tanıtımı geç  »

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın
Sinema Modunu Kapatın
Yorum yapın

Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir. Lütfen üye değilseniz üye olunuz, üye iseniz giriş yapınız. (Yukarı sağ)

Film Hakkında ... Yorum yapılmış. Bu yorumlara ... cevap verilmiş.
Son bir yıl içinde
yazdı

harika kult olmus filmlerden bir tanesi..

Bir yıldan uzun süre önce
yazdı

Coen kardeşleri anlamak her kula nasip olmaz, ondan comokoyu yoksayın ve filmi izleyin; fenomen olan coenlerin kült filmi big lebowski bence diğerlerinden daha üstün üstelik ilk dönem filmlerinden g.clooney'in oynadığı brother where ... ve billy bob thornton'un oynadığı the man who.... filmlerinden önce çekilmiş böyle meşhur olmuş oyuncuların ön plana çıktıkları ilk filmler olması bu yönetmen yapımcıları daha da değerli kılıyor. Ama filmi anlamak ve gülmek için biraz amerikan esprilerine açık olmak gerek!!

Son bir yıl içinde
cevapladı

cahil senin yaşının senesi kadar ben film izledim sen ne anlarsın filmden sıradan basit bir abzürt komediyi bana övüyorsunuz görende leyla ile mecnun dizisi kadar kaliteli sanacak bu ne cehalet

Bir yıldan uzun süre önce
yazdı

bu filme yorum yazmak istemiyordum ama dayanamıyorum aklıma geliyor rezalet tam bir saçmalık bu çöpü de kim yazdı söylesene kim yazdı film tarihinin yüz karası yönetmen kedi hayatını yazmış her halde bu kadar olmaz IMDb den 8 almış çok yazık seyirciğe hiç bilgili değil hayatımda bu kadar kötü bir yapıt görmedim ama olabiliyor yine de izleyen kardeşlerime iyi seyirler Not: aman dikkat izledikten sonra bunalıma girip intihar etmeyin ...

Son bir yıl içinde
cevapladı

Bana eksi Vermeyenin mına koyım hadi

Son Altı ay içinde
cevapladı

Bana eksi verenin de mına kayayım hadi

İki yıldan uzun süre önce
yazdı

güzel film.

İki yıldan uzun süre önce
yazdı

izle...

İki yıldan uzun süre önce
yazdı

sevilmesi, izlenmesi ve yorum alması için piyasa olması mı gerekirdi bilemedim. harika diyemem ama gayet eğlenceli bir film.

İki yıldan uzun süre önce
yazdı

Coen birederlerin en sevdiğim filmlerinden.Gülmekten yarıldığım ve on, onbeş kez izlediğim, neredeyse tüm repliklerini ezberlediğim film.Beyaz rus var ya beyaz rus, her sahnede "bana da bana da" diyorsunuz içinizden.Jeff Bridges her zamanki gibi muhteşem.Dünyada çok fazla fanatiği var bu filmin, bloglar ,facedeki "dude" sayfaları v.s v.s. ve burada hiç yorum almamış olması ilginç geldi.Lanet olası koca kıçının üzerine otur ve şu filmi İzle Ahbap :)

İki yıldan uzun süre önce
cevapladı

her türlü katılıyorum özelliklede beyaz rusa :)

Oyla:
Büyük Lebowski Kullanıcı Oyu: 8.4 / 10 (58 oy)
Büyük Lebowski - The Big Lebowski 720p izle
720p
  8,2/10
 
  117 Dk.
  ABD, İngiltere