The Abyss (1989) 1080p Türkçe Dublaj izle

Işığın Bittiği Yer 1080p Türkçe Dublaj izle

Reklamı Geç

Video az sonra yüklenecektir.  Tanıtımı geç  »

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın
Sinema Modunu Kapatın
Yorum yapın

Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir. Lütfen üye değilseniz üye olunuz, üye iseniz giriş yapınız. (Yukarı sağ)

Film Hakkında ... Yorum yapılmış. Bu yorumlara ... cevap verilmiş.
Dün
yazdı

Güzel başlayan ama fazla uzatıldığı için bir süre sonra sıkıcı hale gelen bir film.

Bu hafta
yazdı

70 milyon dolarlık bütçe boşuna harcanmış. Hele uzaylı kısmına hiç değinmiyorum. İlkokul çocuklarının bundan daha iyi senaryolar yazdığına şahidim. Maalesef olmamış, izlemeyin.

Bu ay
yazdı

Filmin türü imdb de dahil olmak üzere yanlış yazılmış. Bu film en başta bir bilimkurgu filmdir. Dram, macera, romantik vs. bu filmi tanımlayacak ana türler değildir. düzeltmeniz dileğiyle.

Bu ay
yazdı

JAmes Cameron''un 1989 yapımı filmi. Film o dönemin tüm havasını taşıyor. Ama o dönemin havasını taşımakla kalmayıp 2017 yılında bile açıp oturup izlediğinizde tatmin edecek kadar da döneminin ötesinde bir film. James Cameron işte böyle bir efsane. Ve bu abimizin her filmindeki o hümanist, adil ve eşitlikçi dokunuşları beni kendisine hep hayran bırakıyor. Avatar da gördüğümüz aç gözlü şirketler ve kartellerin yerini bu filmde hükümetler ve ordu almış. ama yine iyi niyetli olanlar içten olanlar, tüm yaşama değer verenler, doğaya ve her çeşit yaşama saygı duyanlar kazanmış tıpkı Avatar''da ki gibi. Böyle güzel bir insana Oscar verir mi peki sizin gibi narsist bencil ve dövlet dövlet sırrı, şirket politikası, para lazım para diye can almaktan hiç çekinmeyen, hırstan gözü dönen tipler? vermez tabi. Vermedi de.

Bu ay
yazdı

Spoiler butonuna filmi izlemeden önce tıklamamanızı öneririz.
hayatımda izlediğim en muhteşem filmdi uzaylı olayına inanmadığım için o konuyu es geçiyorum... oyuncularla beraber okyanusda nefes tuttum o kadar yani :D

Bu ay
yazdı

Michael BIENH in hakkı yenmiş, hepsi devlet görevine engel oluyor, üstelik o kendi adamına ne demeli komutanının silahını boşaltıyor, resmen vatana ihanet ediyor herif, tüm ekip devlet görevini engellemekten ve cinayetten yargılanmalı.

Bu ay
yazdı

Mükemmeldi. James Cameron gerçektende her yaptığı filmde çağın ilerisinde bir teknoloji kullanıyor ve insanı şaşırtıyor.Hiç sıkılmadan izleyebileceğiniz bir filmdir.

Bu ay
yazdı

düsünme direk izle Harika bi film süper

Bu ay
yazdı

muhteseem bir film!

Bu ay
yazdı

tarihinin en güzel filimlerinden devamlı seyredilecek filim .

Bu ay
yazdı

James Cameronun efsane filmlerinden biri alttaki arkadaşında dediği gibi yapım yılına bakmayın gerçekten yılının çok ötesinde bi film.

Bu ay
yazdı

efsanelerden biri yapım yılına hiç bakmayın yılının çok ötesinde bir film açın izleyin ellerine sağlık kardeş

Oyla:
Işığın Bittiği Yer Kullanıcı Oyu: 6.3 / 10 (4 oy)
Işığın Bittiği Yer - The Abyss 720p izle
1080p
  7,6/10
 
  145 Dk.
  ABD