Queen of Katwe (2016) 1080p Türkçe Dublaj izle

1080p Türkçe Dublaj izle

Reklamı Geç

Video az sonra yüklenecektir.  Tanıtımı geç  »

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın
Sinema Modunu Kapatın
Yorum yapın

Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir. Lütfen üye değilseniz üye olunuz, üye iseniz giriş yapınız. (Yukarı sağ)

Film Hakkında ... Yorum yapılmış. Bu yorumlara ... cevap verilmiş.
15 Mart 2017
yazdı

Aslında ana ekranda çok sık gördüğüm bir filmdi ve nedense ısrarla direndim izlemeye başka filmler aradım ve en sonunda oturup izledim. sonuç olarak çokkk beğendim öncelikle beğenme sebeplerimi sıralarsak. 1. Biyografi filmlerini çok severim helede izlediğim bu film gibi iyi kurgulanmış ve görüntü açıları süperse tadından yenmez. 2. Aşağıda okuduğum bir yazıya katılıyorum halimize bir kez daha şükretmemiz gerektiğini anlatıyor. 3. İnsanlar var olan yeteneklerini azimle ve sabırla geliştiriyor. Elerindeki tek umut bu. 4. Son olarak her ne olursa olsun bir annenin çocuklarının arkasında dimdik durduğunu gördüğümüz bir film. Çok şey yazabiliriz film hakkında bunlar ilk etapta bende bıraktığı etkiler. İyi seyirler.

20 Şubat 2017
yazdı

Afrika ülkesinde yaşayan fakir bir topluluğun hayat ve hayal mücadelesi verdiği eğitimle her şeyin imkansız olmayacağını anlatan şimdiki halimize bin bir şükür etmemizi sağlayan ve santranca özel bir ilgi uyandıran anlamlı güzel bir filmdi . .

20 Şubat 2017
yazdı

Film çok güzel,insanın kendi yeteneğini keşfetmesi ve onunla başarılı bir yolda yürümesinin keyfi,zorluklarını anlatıyor.Mutlaka izleyin. Admine not;Filmi sitede izlemek işkence oldu maalesef,başka bir sitede bitirebildim ve bu olayın sayısı artıyor,bir çözüm bulunması dileğimle.

19 Şubat 2017
yazdı

Gayet güzel ve anlamlı bir biyografi filmi.İnancın ve azmin insana neler yaptırdığının ispatı niteliğinde,izleyen kesinlikle pişman olmaz...

18 Şubat 2017
yazdı

En imkansız durumlardan bile büyük bir insan yetiştirebilen iyi öğretmenlere selam olsun izleyin hatta imkanı olanlar okullarında izletsin

18 Şubat 2017
yazdı

Sen buraya aitsin falan oldugumuz yeri kabul etmeliyiz. Kim oldugumuzu keşfetmek için ohooo kitap yazıyorum sanki.. Efsane bi filmü tereddütsüz izleyin :)

18 Şubat 2017
yazdı

Bayıldım. Gerçekten çok sevdim. Tek saniyesinde bile sıkılmayacaksınız. İyi seyirler. Teşekkürler admin :)

17 Şubat 2017
yazdı

Disney den böyle biyografi filmleriyle görmek güzel. bir duygu üzerinde yaşatacak efsanevi bir öykü herkese iyi seyirler dilerim.

17 Şubat 2017
yazdı

Konusu bakımından slumdog milyonerden beri izlediğim en etkileyici film hüzünlendirirken güldürüyor.

17 Şubat 2017
yazdı

ya anasayfada fragman izleyebilme özelliğinizi yerim admin :)

Adminin Cevabı: Baya geç ekledik ama :)

20 Nisan 2017
cevapladı

evet şahane bir özellik :)

16 Şubat 2017
yazdı

''Yaşamı olduğu gibi kabul etmelisiniz, fakat kabul edebileceğiniz gibi olması içinde çaba göstermelisiniz...'' Tamda bu söze uygun bir başyapıt.. Oyunculuklar, konunun işlenişi ve seyirciye verdiği hissiyat mükemmel.. Kesinlikle izlenilesi bir film. Düşünmeyin açın ve izleyin. 2 Saatin nasıl geçtiğini anlamayacaksınız..

15 Şubat 2017
yazdı

müthiş bir yaşanmışlık,azmin zaferi diye buna denir

15 Şubat 2017
yazdı

Sıcacık, gerçek bir hikaye..Düşünmeyin, izleyin...

Oyla:
Queen of Katwe Kullanıcı Oyu: 9.1 / 10 (47 oy)
Queen of Katwe 720p izle
1080p
  7,3/10
 
  124 Dk.
  Güney Afrika, ABD