Match Point (2005) 1080p Türkçe Dublaj izle

Maç Sayısı 1080p Türkçe Dublaj izle

Reklamı Geç

Video az sonra yüklenecektir.  Tanıtımı geç  »

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın
Sinema Modunu Kapatın
Yorum yapın

Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir. Lütfen üye değilseniz üye olunuz, üye iseniz giriş yapınız. (Yukarı sağ)

Film Hakkında ... Yorum yapılmış. Bu yorumlara ... cevap verilmiş.
15 Nisan 2017
yazdı

PİSİKOLOJİK CİNAYET FİLMİ, İZLEYİN KESİNLİKLE PİŞMAN OLMAZSINIZ.

6 Mart 2017
yazdı

Bu lanet olası romantik bir film değildi. Daha çok kahrolası, harika bir psikolojik gerilimdi. Jonathan ve Scarlett'in oyunculukları harika. Ama bu pislikten (Jonathan Rhys) nefret ediyorum, şanslı serseri... Filme puan vermek gerekirse 7/10 veriyorum.

20 Şubat 2017
yazdı

İzlemeden önce yorumları okumuştum ve orada gerçek sevgi sadakat falan görünce kesin çok seven bi adam var diye düşünmüştüm ama tamamen tersi çıktı. Güzel bir filmdi. Scarlett aynı şekilde efsaneydi. Evet beyler filmden gaza gelip bana da şans vurur demeyin, kıymet bilin :D

18 Şubat 2017
yazdı

Adam olmakla erkek olmak arasındaki ince çizgi anlatılmış filmde,adam olmak herkese nasip olmaz erkek veya kadın yüreği olan herkes adamdır,erkeklik ise cinsiyettir.

18 Şubat 2017
yazdı

Kurgu ve vurgular güzel izleyin pişmanlık olmaz ;)

15 Şubat 2017
yazdı

Arkadaşlar Film Tek Kelime (Romantik,Gerilim) ile harika. Karakterler yerinde olmuş. Scarkett'i böyle bir filmde görmek gerçekten harika. İzleyin film sürekli insanı sürüklüyor ve sıkılmıyorsun.

Spoiler butonuna filmi izlemeden önce tıklamamanızı öneririz.
Başrol oyuncusu ismini hatırlayamadım tenisci çocuk'un bir arkadaşı var olayı anlatıyor onun bunlardan haberinin olmaması çok garip yada cinayeti planlayan o adamdı. Ve Scarkett'in çalıştığı butikte kız arkadaşı onunla görüştüğü biliyordu. Bir diğer hüsus ise kız hamile değilmiydi adli tıpta çıkması lazımdı ve adamdan savcılık kararı ile DNA testi alsalar kadını hamile oldugu için öldürdüğü anlayacaklardı ve dedektif olayın peşini bırakmayacaktı.

15 Şubat 2017
yazdı

Özellikle 21:26 bu kısımda Woody adeta HER BİR MİMİK HAREKETLERİNİ NASIL YAPMALARI KONUSUNDA oyunculara açıklama yapmış, tek tek böyle oynayın demiş de onlar da her bir hareketlerini tek tek o şekil oynamışlar :) Scarlett ovvv Scarlett sırf senin için bile izlenir ;-)

15 Şubat 2017
yazdı

özellikle erkekler izlesin sonra da sadakatsizler izlesin ki sadakatin önemini ve gözün dışarda olmasının bedelini anlasın. belki hukuken cezadan yırttı ama vicdanından kurtulamaz.. asla kimse. ayrıca ne alaka filmin ismiyle onu anlamadım maç sayısı nere bu nere.. teşekkürler Woody Allen :)

14 Şubat 2017
yazdı

Çok güzel bir film. Herkes sevmez çünkü sevmeyenlerin film zevkine aykırı, yavaş, ağır gibi gelebilir. Fakat sevecekler zaten bu filmi bulmuştur ya da izlediklerinde hoşlanacaktır.

14 Şubat 2017
yazdı

ah scarlett... film çok güzel. Romantik-gerilim sevenler kaçırmasın.

12 Şubat 2017
yazdı

badsanta sen yinemi beğenmedin :D sanada film beğendiremiyoruz her filmin altına beğenmedim yazıyorsun alışkanlık oldu sanırsam :D

11 Şubat 2017
yazdı

beğenmediyse beğenmemiştir tarak kürek konuşmayın yok recep ivedik izle kemküm sizene arkadaşlar adam beğenmemiş yorumunu yapıyor bu adam niye böyle demiş diyen zaten profiline girip hangi tür filmlere göre beğenmediğini anlar onun için burda "recep ivedik izle bu salak bunu tınlamayın" falan demeyin

1 Eylül 2015
yazdı

Filme iğrenç falan diyenler gitsin recep ivedik izlesin. Woody allen filmleri herkes için kolay izlenebilir değildir bu doğru. Ama bence allen a göre bile akıcı bir filmdi. Şansın hayatlar üzerindeki etkisinin aslında ne kadar da büyük olduğunu anlatıyor.

Spoiler butonuna filmi izlemeden önce tıklamamanızı öneririz.
bazen topun sizin sahanıza düşmesi daha iyidir :)

1 Temmuz 2015
yazdı

Hayatımda bu kadar iğrenç bir film izlemedim!her yönden söylüyorum!Lütfen kendinize bu eziyeti yapmayın! Filmden ince bi nokta yada mesaj aldığını zannedenler varsa onlara gülüyorum :D

6 Şubat 2016
cevapladı

bu yorumu görmezden gelin

12 Şubat 2015
yazdı

ilk çıktığı zamanlarda izlemiştim. herkeze değil ama herkese tavsiye ederim. yapın çayınızı oturun izleyin.

21 Ocak 2015
yazdı

filme 1 yorum yapılmasına üzüldüm. woody allen'ın bence en güzel işlerinden biri mutlaka izleyin.

13 Kasım 2014
yazdı

woody allen bize hayatın bir ''şans'' oldugunu göstermiş... sıkılmadan izleyebilirsiniz....

Oyla:
Maç Sayısı Kullanıcı Oyu: 8.2 / 10 (55 oy)
Maç Sayısı - Match Point 720p izle
1080p
  7,7/10
 
  124 Dk.
  İngiltere, Lüksemburg