Machine Gun Preacher (2011) 720p Türkçe Dublaj izle

Koruyucu 720p Türkçe Dublaj izle

Reklamı Geç

Video az sonra yüklenecektir.  Tanıtımı geç  »

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın
Sinema Modunu Kapatın
Yorum yapın

Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir. Lütfen üye değilseniz üye olunuz, üye iseniz giriş yapınız. (Yukarı sağ)

Film Hakkında ... Yorum yapılmış. Bu yorumlara ... cevap verilmiş.
Bu hafta
yazdı

Harika film ; ilk başlarda filmin ismi ile ne alaka diyorsunuz ki ; öyle derinden vurmaya başlıyor ki film ; hangi dinden hangi ırktan olursanız olun hiçbir ideoloji kandan daha değerli değildir ; bir damla petrol için bin damla kan akıtan ortadoğunun katillerinede gelsin ! teşekkürler 720p

Bu ay
yazdı

Fİlm mükemmel.kesinlikle izleyin derim

Bu ay
yazdı

Tanrının Direniş Ordusu (LRA),1987'de oluşturulan, çoğunlukla kuzey Uganda'da ve Sudan'ın bazı bölgelerinde operasyon yapmakta olan isyancı Hıristiyan bir gerilla ordusudur. Grup, Uganda hükümetine karşı silahlı bir isyanda, Afrika'nın en uzun süren çatışmalarından birinin içinde bulunmaktadır. Kendini Tanrı'nın sözcüsü ve bir medyum ilan eden Joseph Kony tarafından idare edilmektedir. Joseph Kony dünyanın önde gelen insanlık ve savaş suçlusu zanlılarından biridir. On emir ve Acholi geleneklerini temel alan teokratik bir devlet kurmak için grubun talepleri vardır. LRA, yaygın insan hak ihlallerinden suçlanmaktadır: cinayet, kaçırma, yaralama, kadınlar ve çocukların cinsel köleleştirmesi ve zorla çocukları silah altına almak. Örgütten kaçmayı başaran bazı mağdurların verdiği bilgiye göre, erkek çocuklara başka çocukları öldürmeleri emir verilirken, kız çocuklarına da sıklıkla tecavüz ediliyor ya da hizmetçi olarak çalıştırılıyorlardı. Örgütün yaklaşık 500 savaşçısının olduğu tahmin ediliyor. Mayıs 2012'de Uganda ordusunun bir operasyonu ile örgütün en önemli askeri stratejisti olarak sayılan Caesar Achellam yakalandı.

Bu ay
yazdı

10/9.....

Bu ay
yazdı

başarılı...

Bu ay
yazdı

Önemli olan din, dil, ırk ve milliyet değildir . İnsanlıktır ve bu adam insanlığın hayla bir yerlerde olduğunu ve her zaman bir umut olduğunun canlı kanıtıdır. Allah daima onun yardımcısı olsun. AMİN.

Bu ay
yazdı

Fena film değil, bu adamın gerçekten yaşıyor olması daha da ilginç kılıyor....

Bu ay
yazdı

muhtesem gozukuyo

Bir yıldan uzun süre önce
yazdı

Abi mükemmeldi ya, afişe bakınca aksiyon filmi görünebilir ama aslında dibine kadar bir dram filmi. Filmde bazı kopukluklar vardı kanımca başlarda sanki ileri sarılmış bi havası vardı, adam nasıl değişti, o kadar parayı nasıl buldu falan anlayamadım ? Ve ağlancak en az 5 sahnesi vardı ve onlarda kısaca gösterilip geçildi, film adam akıllıca baştan bidaha çekilse cidden muhteşem bi film olabilir. Film bir biyografi filmiymiş bunu sonunda öğrendim ve benim için anlamı daha büyük oldu. Gerard Butler harikaydı. KESİNLİKLE İZLEYİN 7,5/10 (11.09.2015)

Spoiler butonuna filmi izlemeden önce tıklamamanızı öneririz.
Küçük yaralı bi kız getirildi de kızda hani ben onlara naptım dedi ya abi orda bittim ya

Bu ay
cevapladı

hakin vardir

Bu ay
cevapladı

Kasırgadan sonra inşaat firması açıyor ordan parayı kırıyor adam

İki yıldan uzun süre önce
yazdı

Daima iyilik etmek lazimdir.

İki yıldan uzun süre önce
yazdı

mükemmel bir film.

Oyla:
Koruyucu Kullanıcı Oyu: 8.1 / 10 (35 oy)
Koruyucu - Machine Gun Preacher 720p izle
720p
  6,8/10
 
  129 Dk.
  ABD