Holidays (2016) 720p Türkçe Dublaj izle

720p Türkçe Dublaj izle

Reklamı Geç

Video az sonra yüklenecektir.  Tanıtımı geç  »

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın
Sinema Modunu Kapatın
Yorum yapın

Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir. Lütfen üye değilseniz üye olunuz, üye iseniz giriş yapınız. (Yukarı sağ)

Film Hakkında ... Yorum yapılmış. Bu yorumlara ... cevap verilmiş.
20 Ağustos 2016
yazdı

arkadaşlar filmin anlatmaya çalıştığı bişey yok zaten.boşuna yormayın kafanızı.sadece özel günlerle kavşak geçmek amaçlı yapılmış bir film.bu arada alta mortol27 adlı arkadaş saçmalamış:D o nasıl bir açıklama. Not:arkadaşlar izlemeyin samimi söylüyorum zaman kaybı hiçbirşey katmaz hayatınıza.sadece zaman kaybettiren ''gereksiz'' bir film.

16 Ağustos 2016
yazdı

anlatılmak isnenen kişinin algılama anı ile ilgilidir gündüz izlenilir veya gece izlenilir diye uyarı verılseydi filmlerde sizce nasıl olurdu. tuhaf olurduk demi :)) bu film mizah yolu ile insanlara korkuyu anlata bilmenin anlatıldıgı film dir mesela sen annenle konusurken annen yuzu sana donuk ve baban kapıdan içeri girerken tuhaf sıyah bır varlık babanın bogazından gırıp onu bogsa bunu annene yada bır fılım olarak nasıl anlatırdın işte bur tarzz filmler bu yuzden var kb kafanızı sıktıysam.

20 Ağustos 2016
cevapladı

anlatılmak istenen bişey yok film zaten kısafilmlerden oluşmakta ve belli bir konu bütünlüğü yok bu yüzden.sadece tatil günlerini trolleme amaçlı.

22 Temmuz 2016
yazdı

Açıkçası ben bir şey anlamadım, daha önce böyle bir film izlemedim, korkutmuyor, gülmedim , geriyor gibi oluyor fakat ben gerilmedim, yani... ben filmin ne mesaj verdiğini anlamadım, aksiyonlu hızlı bir ilerleyiş yok ama sıkmıyor niye se izlemeye devam ediyorsun. Karışık. Bence bi izleyin tavsiye ederim.

28 Temmuz 2016
cevapladı

Anlıyacak bişi yok sacma sözde paranormal tarsında bişi yaratmak istemiş :D

21 Temmuz 2016
yazdı

sonu çok güzeldi. tavsiye ederim izleyin

20 Temmuz 2016
yazdı

kurgusu güzel hikayeler de güzel ama neden bahsediyor noluyor amaç ne tam bir kargaşa filmi.

19 Temmuz 2016
yazdı

Vahşi Hikayeler (Relatos salvajes) filminden zevk aldıysanız bu filmde sizi çok eğlendirecek düşündürecek. Yalnız Vahşi Hikayeler-(Relatos salvajes) isimli güzide filmden biraz daha gizem dolu bazı hikayeler.Mesela BABALAR GÜNÜ hikayesi çok güzeldi ama sonunu çözemedim . HARİKA.Söz yok laf yok. Bütün hikayeler ince ince işlenmiş ben çok keyif aldım.Hele hele de son bölüm , Gece yarısı karanlık oda da hafif hafif alkış tuttum.Güzel film anlayan anlar.

18 Temmuz 2016
yazdı

Hayatımda izlediğim en kötü filmlerin başında geliyor.İzleyerek vaktinizi boşa harcamayın bence.Zaten bu film değil kısa hikayelerden bir araya getirilmiş bir şey.

Oyla:
Holidays Kullanıcı Oyu: 8.4 / 10 (38 oy)
Holidays 720p izle
720p
  5,1/10
 
  105 Dk.
  ABD