Blade Runner (1982) 720p Türkçe Dublaj izle

Bıçak Sırtı 720p Türkçe Dublaj izle

Reklamı Geç

Video az sonra yüklenecektir.  Tanıtımı geç  »

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın
Sinema Modunu Kapatın
Yorum yapın

Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir. Lütfen üye değilseniz üye olunuz, üye iseniz giriş yapınız. (Yukarı sağ)

Film Hakkında ... Yorum yapılmış. Bu yorumlara ... cevap verilmiş.
İki ay önce
yazdı

Öyle Harika bir kitaptan nasıl olmuş da böyle rezil bir film çekmişler. Bu resmen kitabın yazarına hakaret. ilk defa bir bilimkurgu filminde bu kadar sıkıldım.

İki ay önce
cevapladı

Ben hakaret saymıyorum. Yazar da senin gibi hakaret saymış ve tartışmalar yaşanmış o doğru fakat ben ikisinden de farklı tatlar almayı sevdim. Kitap hayal dünyamda canlandırdığım gibi kalsa da olur, ne kötülüğü olabilir bunnn bana?

Son Altı ay içinde
yazdı

Bu filmden beklentisi olanların beklentisini karşılayacağını düşünmüyorum. Malum 1982 filmi ne bekleyebiliriz? 1982 de güzel izlenmeye değer bir film olabilir ama günümüz için kendi düşüncem koskoca 2saatten fazla zaman kaybı. Şunuda açıklayın şu açıdan zaman kaybı "daha iyilerini izleyebilirsiniz" 👍👍

Son Altı ay içinde
yazdı

bir çok açıdan sinema tarihinde gerçekten büyük önem taşıyan bir film, her sinema sever zaten izlemeli bunun dışında genel izleyici kitlesi filmi izlerken sıkılabilir. yanısıra rutger abimiz çok efsane oynuyor(hatta tear in rain mono.'su doğaçlamadır.) karakterler ilgi çekici ve film bilim-kurgu olmasına rağmen kendi mantığı içerisinde çelişmeden ilerliyor. izlerken kafanız yorulmaz film akar gider biter bir anda biraz ağır ilerleyen bir film olmasına rağmen. ayrıca 117dk .

Son Altı ay içinde
yazdı

şimdi coni ve bir kaç kişi yorum yapmış ama söylemem lazım bilim kurgu izlemek ayrı yeni nesil teknoloji ile bir filmde görsellik aramak ayrı

Son Altı ay içinde
yazdı

Gözlerimi yordu film güzel mi fazla beğenmedim ama o tarihe göre güzel film izlenebilir.

Son bir yıl içinde
yazdı

Aşağıda yer alan yorumların dikkate alınmadan kesinlikle izlenmesi gereken film. Androidler elektrikli koyun düşler mi de ayrıca okunmalı. İlle de yorum okumadan izlemem diyorsanız ekşideki yorumlara bakın derim.

Bir yıldan uzun süre önce
yazdı

Bu film zamanında bilim kurgunun klasiklerindenmiş. Evet, gerçekten zamanının ötesinde fikirlere sahip, ayrıntılara aşırı dikkat edilmiş ve kendisinden sonra çevrilen birçok bilim kurgu filmine ilham vermiş olabilir ancak bugün için sıkıcı, kasvetli ve sonunu zor getirdiğim bir film durumunda. "Klasik" sözlük anlamı: Hiç bir zaman modası geçmeyen, değerli model. Maalesef 1982 yapımı bu filmin modası da geçmiş, bana göre pek değeri de kalmamış.

Son Altı ay içinde
cevapladı

şöyle böyle haklısın ama klasik olmasada (senin için) hala harika bir film

İki yıldan uzun süre önce
yazdı

Tüm zamanların en güzel bilim kurgu filmleri içerisindedir.Böyle bir filme yer verdiğiniz için teşekkür ederim admin.

İki yıldan uzun süre önce
yazdı

Ridley Scott için izlenir..

İki yıldan uzun süre önce
yazdı

Birçok filmde göreceğiniz yada gördüğünüz gelecek dünya modeli,bu filmden esinlenmiştir. İyi seyirler.

İki yıldan uzun süre önce
yazdı

bu film bir gazetenin "mutlaka izlenmesi gereken 50 film" listesindeydi. Orada görünce izledim. çekildiği dönem için devrim olabilir, fakat bugünkü teknolojik şartlarla izlendiğinde etkilendiğimi söyleyemeyeceğim.

Son Altı ay içinde
cevapladı

eski bir filme bu devrin şartları ile bakarsan tabii ki de kötü olur. Eski bir filme aynı tarih biliminde bir tarihi olayları o devrin şartlarına göre değerlendirme kuralındaki gibi değerlendirilmelidir ve buna ''retrospective'' denilmektedir film eleştirmenin altı kuralıdır.

Oyla:
Bıçak Sırtı Kullanıcı Oyu: 9 / 10 (97 oy)
Bıçak Sırtı - Blade Runner 720p izle
  8,2/10
 
  117 Dk.
  ABD, Hong Kong, İngiltere