The Man Who Knew Infinity (2015) 1080p Türkçe Altyazılı izle

Sonsuzluk Teorisi 1080p Türkçe Altyazılı izle

Reklamı Geç

Video az sonra yüklenecektir.  Tanıtımı geç  »

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın
Sinema Modunu Kapatın
Yorum yapın

Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir. Lütfen üye değilseniz üye olunuz, üye iseniz giriş yapınız. (Yukarı sağ)

Film Hakkında ... Yorum yapılmış. Bu yorumlara ... cevap verilmiş.
28 Nisan 2017
yazdı

Büyük ihtimalle eksi puana boğulcam ama olsun. :): Gayet başarısız. Ben de çok zeki ve bilgili bir amcamızı izlemek umuduyla açtım. Ancak birden ilahi olarak beynine formüller gelen bi abiyi izlemek zorunda kaldım. Matematiğe dair hiçbir şey yok denilebilir. Ayrıca bu kadar zeki gösterilen bi insanın, mantığa değil de dinine bu kadar yaslanması da kendisiyle çelişiyor. Ya harbiden sallıyor, ya da deli. Başka açıklaması yok. Zaten filmde en sevilebilir insan Hardy. En azından akıllı adam. Başka karakter hatırlamıyorum zaten. Uzun lafın kısası beğenmedim.

11 Nisan 2017
yazdı

Güzel..

9 Nisan 2017
yazdı

Hırslı bir hintli adam . Bence müthişti film arşivledim .

25 Mart 2017
yazdı

Mükemmel bir film. Mutlaka izlenmeli.

24 Mart 2017
yazdı

çok ama çok güzel film olmuş ilham verici kesinlikle izlenmeli pişman olmazsınız...

11 Mart 2017
yazdı

Film idare eder... Alt yazı da kötü değil yalnız, bazı yerlerde niyeyse günlük kullanımda olan herkesin bildiği kelimeler yerine Arapça-Farsça ve yanılmıyorsam Osmanlıca olanlarını tercih etmişler bu da bazı yerleri gereksizce anlaşılmaz kılmış. Emekli avukat olabilir mi çeviren acaba?

8 Mart 2017
yazdı

Film çok güzel ancak altyazı okadar anlaşılmazki yani bazı bölümleri anlamak için geri sarıp ingilizcelerini dinledim

3 Mart 2017
yazdı

Harikaydı

24 Şubat 2017
yazdı

arkadaşlar film önerebilirmisiniz

25 Şubat 2017
cevapladı

mısınız ayrı

19 Şubat 2017
yazdı

Gerçekten izlediğim biyografi filmlerinden en iyilerinden bir tane daha. Iki farklı duyguyu aynı anda yaşatabilen bir film. Kesinlikle izlenmesi gereken bir film.

19 Şubat 2017
yazdı

Güzel filim. İzleyin izlettirin :)

18 Şubat 2017
yazdı

Çok güzeldi. Mutlaka izleyin. Teşekkürler admin :)

18 Şubat 2017
yazdı

Kendi sinema kültürünü hor görüp kendi milletinin değerlerini anlamayıp , hint sevdalısı o dimağlara daha çok hitap eden ama maalesef senaryo ve yönetmenlik değerlendirmesinde sınıf tekrarına kalan bir film.

17 Mart 2017
cevapladı

Bir yandan kendi kendi sinema kültürünü hor görenlere ateş püskürecek kadar Milliyetçi takılıyorsun, diğer yandan da yabacı bir takma isim kullanıp önüne gelen herkese bir Hollywood filmi olan Akıl oyunlarını öneriyorsun. Hazin bir çelişki :-) Devam edelim filmi beğenenleri Hint hayranı olmakla suçlamışsın, ancak film İngiltere yapımı :-) Hızını alamayıp bir de kendince sinema dersi vermeye kalkmışsın, keşke cehaletini bu kadar belli etmeseydin. Biliyorsan konuş, ibret alsınlar bilmiyorsan sus adam sansınlar sözü herhalde senin gibiler için söylenmiş. Eğer sinema hakkında küçücük bilgin olsaydı Hollywood film sektörüyle Avrupa film sektörü arasındaki bariz farkı bilirdin. Avrupa filmlerinde film ağır işler, sekans geçişleri yavaştır ve diyaloglar seyrektir. Tıpkı Nuri Bilge Ceylan''ın filmleri gibi. Aşağıda filmi beğendiğini söyleyen herkese nafile bir çabayla cevap yapıştırmaya kalkmışsın ve onlarla aklınca dalga geçmeye çalışmışsın. Bak cahil kardeşim, kimsenin zevki seni ilgilendirmez, kimsenin fikrine de katılmak zorunda değilsin. Ancak her fikre saygı duymak zorundasın. VESSELAM...

6 Mayıs 2017
cevapladı

@Mubuan, Yemin ederim siteye şu yoruma cevap yazmak için üye oldum. Çünkü Mubuan haklı. Aşağıdaki yorumlarda vermiş veriştirmişsin. Biri irice yorum yapınca sesin soluğun kesilmiş. Sinemadan senaryodan anlayan biri çıkmış falan demişsin. Gece gece tam değerli ve güzel bir filmi izlemişken keyifle başımı yastığa koyacakken keyfimin içine ettin. Beğenmediysen beğenmedim dersin olur biter. Takıntılı gibi yaz yaz. Gereksiz iş yapmışsın. Bu bir. İkincisine gelecek olursak. İzlediğin filmin setting içindeki tarihi büyük açıdan önemli. Yani olaylar hangi yılda hangi ülkede hangi milletlerden insanları içeriyor. Olay tam olarak burda aslında. Ramanujan Trinity'de çalışmalarını sürdürüp gayet hakettiği üyeliğe neden sahip olamadan sıkıntılar çekiyor? Neden o asker onu yerde tekmeledi? Hiç düşündün mü? Belki de filmi değerli yapan şeyler bunlardır. Neden biliyo musun? Muhtemelen bilmiyorsun. Ayrıntısıyla anlatamıycam merak edersen açar araştırırsın. Ya da diğer bir seçenek bu sayfadaki yorumlarda yaptığın gibi, yazacağım üç beş cümleyi baz alıp başka sayfalarda 'ay ben bu konuyu biliyorum'culuk oynarsın. Büyük Britanya dediğimiz ada birçok sömürgeye sahipti ve bunlardan en önemlisi ve en zor elde ettiklerinden biri Hindistan'dı. Neden? Çünkü diğer sömürgelerini kolayca sindirebilmişken Hindistan'daki kültürü bir türlü alt edememişti ve sonunda oryantasyona başvurdu. Oryantasyon sonucunda Hintliler 'köle' Britanyalılar 'Sahip' olmuştu. Belki bilirsin bu jargonu. Neyse. İşte bu film aslında iki milletten iki üç insanın nasıl birlik oluşturduğunu anlatıyor. Daha ayrıntılı bilgi edinmek istersen Norton Anthology'e bakabilirsin. Hayde Eyvallah

18 Şubat 2017
yazdı

İzlenmeli güzel bir biografi olmuş

17 Şubat 2017
yazdı

ÇOK GÜZELDİ... AŞAĞIDAKİ YORUMDA BAYANA FİLMİN NERESİNDE AĞLADIN SAÇMA DENMİŞ ŞİMDİ İZLEDİM BEN SANA CEVAP YAZARDIMDA FİLMİ İZLEMEYENLERE AYIP OLUR KEYİFLİ SEYİRLER<<<<<

18 Şubat 2017
cevapladı

Ofsayt Osman ' ı izle daha çok ağlarsın. derinlik sıfır filmde duygu nasıl geçsin.

17 Şubat 2017
yazdı

Hindistan ve İngiltere'de geçen gerçek hikayeden uyarlama bir film. Güzel sürükleyici ancak sinemada izlemeye değer mi? Bana göre iyi bir tv filmi.

15 Şubat 2017
yazdı

tek kelimeyle muhteşem bir film akılda kalıcı insanlara yeni fikirler verebilir

15 Şubat 2017
yazdı

Akıl oyunlarını izleyin önce. Biyografi filmi nasıl senaryo edilir karakterler nasıl işlenir duygu filme nasıl verilir ve oyunculuk nedir nasıl yapılır öğrenin sonra gelip bu filme methiyeler düzdüğünüz için kendinize kızın. Sinemasal anlamda değeri yok bu filmin.

15 Şubat 2017
yazdı

Aman aman bir film olmasada, güzel bir biyografi olmuş.Bu tarz biyografi filmleri insana çok şey katıyor bence.

14 Şubat 2017
yazdı

Gerçekten güzel film.

Spoiler butonuna filmi izlemeden önce tıklamamanızı öneririz.
Adam kısacık ömründe matematiğe neler katmış.

14 Şubat 2017
yazdı

güzel filim olmuş.seyredilmesi gereken filmlerden.teşekkürler.

14 Şubat 2017
yazdı

Gerçek hayattan uyarlama filmleri seven arkdaşlar kesinlikle izlmeli. Adını belkide daha önce duymadığınız matematik dahisinin öyküsü iyi seyirler dilerim.(ADMİN altyazı senkronize bozukluğu var gibi )

Adminin Cevabı: bir kaç farklı dk'dan kontrol ettim sıkıntı yok gibi.

15 Şubat 2017
cevapladı

bende baktım tekrar hala sorun var gıbı buyuk ıhtmalle benım sunucumda problem var ozman İlginize teşekkür ederim

14 Şubat 2017
yazdı

Bence filmi izleyen insanların %99'u matematiksel durumları anlamadı ya da benim gibi önemsemedi. Bu saygıdeğer bir insan olabilir harika bir dahi olabilir ama keşke kitap olsaymış film olabilecek gibi değil. Hayat hikayesi öyle saçma işlenmiş ki. Her dahi işkoliktir de geç gibi olmuş. İnsani yönden incelenmemiş. Açıkçası hem ağar hem sıkıcı hem de hiç bir şey öğretmedi. Ee napalım böyle filmi.Recep ivedik izleyicisine kızıyoruz ama onu izle en azından güldüm dersin bunda hiç oğlu hiç.

14 Şubat 2017
yazdı

HArika bir filim izleyin izlettirin

13 Şubat 2017
yazdı

biyografi tarzı sevenler kaçırmasın ;genel kültür açısından de faydalı. Dine göndermeler de enteresan övüyor mu sövüyormu:))Güzel film İzleyin.Aksiyoncular aman bulaşmayın

13 Şubat 2017
yazdı

Bu filme yorum yazmak için üye oldum o derece etkilendim filmden gerisini siz düşünün :)

14 Şubat 2017
cevapladı

gerçek olması daha bir etkileyici bence.

21 Aralık 2016
yazdı

Kesinlikle izlenmesi gereken bir film. Puanının 8 olması gerekli diye düşünüyorum.

12 Aralık 2016
yazdı

güzeldi. ağlattı

14 Şubat 2017
cevapladı

Senin ağlayasın varmış bacım

29 Ekim 2016
yazdı

ozellikle filmin sonlarina dogru drami tam anlamiyla yasiyorsunuz edindiğiniz bilgileri asla unutmayacaginiza inanin

24 Ekim 2016
yazdı

Harikulade bir biyoğrafi filmi herkese tavsiye ederim.

18 Ekim 2016
yazdı

Sonunda insana "vay bee" dedirtiyor...Güzel film...

7 Ekim 2016
yazdı

tüylerim diken diken oldu.çok iyiydi.

14 Şubat 2017
cevapladı

Neresinde oldu olayın hangi kısmı tüylerini diken diken etti gerçekten merak ettim ??

28 Eylül 2016
yazdı

Filmi izlemeseydim, böyle bir dahinin bu dünyadan geçip gittiğini bilmeyecektim! Çok iyi bir biyografi filmiydi. Jeremy Irons hala süper. İzleyin.

27 Eylül 2016
yazdı

Çok fazla terim var filmde zaman zaman takip etmekte zorlansam da adamın matematiğe olan aşkına haran kaldım ....

14 Şubat 2017
cevapladı

İnan herkes tabiri caizse resimlerine baktı.

16 Eylül 2016
yazdı

filmi izlemedim ama acaba good will hunting te ismi geçen hintli elemanmı

14 Eylül 2016
yazdı

film gerçekten güzel tavsiye ederim

13 Eylül 2016
yazdı

Açıkçası harika konusu olan bi filmi heder etmişler biraz diyebilirim. Biyografi tarzı filmlerde, insanı daha çok içine çeker filmler fakat bunda o kadar sıkıştırılmış ki elemanın hayatı, benimseyemiyosun anlamıyosun olayı.Yer yer o kadar gereksiz kısımlar var, duygu verilmesi, bi şeyler anlatılması gereken bi ton yerde eksik.Yapmaya çalışmışlar ama olmamış. Ha vakit kaybı değil ama insanın bi kursağında kalıyo film.Ben yönetmenin deneyimsizliğine veriyorum bu durum.Zira senaryoyu da kendisi uyarlamış. Adam akıllı bi uyarlamayla, yönetmenle bi beatiful mind classına rahatlıkla erişebilirdi.Ama bütün hikaye geçiştirilmiş gibi sanki.

Spoiler butonuna filmi izlemeden önce tıklamamanızı öneririz.
Yav he şurda şunu yapıyo işte, şurda tren önüne atıyo kendini(Orda zaten ne olduğunu bile anlatamadı.)
Özet olarak efenim:İyi oyuncular, harika bi konu beceriksizce ele alan bi adam(yönetmen, uyarlama senaryo.).

14 Şubat 2017
cevapladı

Allah senden razı olsun sinemadan senaryodan anlayan birileri var çok şükür. Bakıp adama acıyıp iyi film deyip çıkıyor herkes.

12 Eylül 2016
yazdı

Ramanujan söylediyse doğrudur. Filmde detaylı olarak anlatılmadıysa da izlediğim en iyi biyografi kategorisindeki filmlerde ilk sıraları zorlar. Mutlaka izleyin. (:

11 Eylül 2016
yazdı

film fena değil gerçi patel arkadaşımız da iyi oynamış lakin bir matematik öğretmeni olarak beni biraz zor açtı film... hanım sıkıldı bıraktı filmi.. sırf ramanujan ve dev patel hatrına sonunu bekledim... yani gizem mi eksik heyecan mı eksik anlayamadım.. bir "a beatiful mind" etkisi bırakamadı.. ramanujan'ın ismini üniversitedeyken duymuştum film sayesinde de derinden tanımış olacağım diyeceğim ama biyografi açısından da eksik kalmış film.. adamın serilerinin muhteşemliği anlatılmaya çalışılmış ama o kadar edebiyar dönüyorki üzerinde 2 sayfalık wikipedia bilgisi bile daha çok özetlemiş... Tavsiyem ramanujan'ı tanımıyorsanız ve matematik merakınız daha başlardaysa izlendiğinde vakti iyi geçirdik denilebilecek bir film.

14 Şubat 2017
cevapladı

Hay ağzına sağlık millet adama acıyıp iyi film diyor emin ol kimse anlamadı acıklı film diye izledi.

10 Eylül 2016
yazdı

Sıkmayan güzel bir biyografi

9 Eylül 2016
yazdı

güzel bir tarihi filmdi izlemyen kaybeder.

9 Eylül 2016
yazdı

muhtesem.

Spoiler butonuna filmi izlemeden önce tıklamamanızı öneririz.
an equation has no meaning to me unless it expresses a thought of god. despite everyting in my being settled in the contrary perhaps he is right but is this not exactly our justification for pure mathematics? we are nearly explorers of infinity in the pursuit of absolute perfection. we do not invent these formula they already exists

9 Eylül 2016
yazdı

Son zamanlada izlediğim en güzel filim.......Mutlaka izleyin

15 Şubat 2017
cevapladı

LÜtfen akıl oyunlarıyla kıyaslayın.

15 Şubat 2017
cevapladı

@El Cordobeslerin İkincisi, neden akil oyunlariyla kiyaslamak geregini duydunuz anlamadim ben cok begendim ve etkilendim sirf boyle bir dahinin varligindan haberdar olmam bile bana yetti diyebilirim kiyaslamak yerine filmin kendisini degerlendirin

16 Şubat 2017
cevapladı

@Hatice32, Yahu burada ben adamları karşılaştımıyorum. Şöyle düşün bu fil değil ekmek. Ve bu ekmeğin içi boş şehir ekmeği. Akıl oyunları aynı tarz da ve trabzon ekmeği. Daha basit nasıl açıklayayım.

16 Şubat 2017
cevapladı

@Hatice32, Kitap okuyarak araştırarak bunun gibi ne kadar çok insanın ve değerli fikrin yitip gittiğini görebilirsin. Herkesin elinde dünya var ama tek yaptıkları sosyal medya boşbeleşliği. Keşke biraz daha okusa biraz daha izlese insanlar sadece bakıyorsunuz. Bu durumda sadece kabını görmenize neden oluyor.

20 Şubat 2017
cevapladı

@El Cordobeslerin İkincisi, hala ayni fikirde degilim ici bos degil ve biyografi filmlerinin hepsi doludur en sevdigim film tarzidir

8 Eylül 2016
yazdı

muhakkak izlenmeli bu film...

Oyla:
The Man Who Knew Infinity Kullanıcı Oyu: 9.2 / 10 (216 oy)
Sonsuzluk Teorisi - The Man Who Knew Infinity 720p izle
1080p
  7,2/10
 
  108 Dk.
  İngiltere