The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) 1080p Türkçe Altyazılı izle

Yüzüklerin Efendisi: Kralın Dönüşü 1080p Türkçe Altyazılı izle

Reklamı Geç

Video az sonra yüklenecektir.  Tanıtımı geç  »

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın
Sinema Modunu Kapatın
Devam Filmleri (Yüzüklerin Efendisi)
Film Adı Yılı Tür IMDB Oy
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring
Yüzüklerin Efendisi: Yüzük Kardeşliği
2001 Fantastik 8,8 6
The Lord of the Rings: The Two Towers
Yüzüklerin Efendisi: İki Kule
2002 Fantastik 8,7 4055
The Lord of the Rings: The Return of the King
Yüzüklerin Efendisi: Kralın Dönüşü
2003 Fantastik 8,9 5102
The Hobbit: An Unexpected Journey
Hobbit: Beklenmedik Yolculuk
2012 Fantastik 7,9 2914
The Hobbit: The Desolation of Smaug
Hobbit: Smaug'un Çorak Toprakları
2013 Fantastik 7,9 4908
The Hobbit: The Battle of the Five Armies
Hobbit: Beş Ordunun Savaşı
2014 Fantastik 7,4 2451
Yorum yapın

Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir. Lütfen üye değilseniz üye olunuz, üye iseniz giriş yapınız. (Yukarı sağ)

Film Hakkında ... Yorum yapılmış. Bu yorumlara ... cevap verilmiş.
Bu ay
yazdı

Admin kardeş son çıkan filmlerde sağolasın altyazılar mükemmel rica etsem lotr ve hobbit serisi için yeni altyazıları da yükler misin ? Mesela Assasin's Creed filminin altyazı fontu farklı bu serininki farklı. Hani işin uzun sürerse meşgulsen altyazı eklemek için kullandığın programı söyler misin? Altyazı eklerken kalite düşüyor kullandığım programda...

Bu ay
yazdı

En güzeli kitapları okumamış olan filmdeki bir çok olayın neden ve nasıl olduğunu bilemeyecek olması. Evet yazılanların anca bir bölümü çekilmiş olabilir. Ama sonraki Hobbit ile kıyasladığınızda (hikaye olarak değil) bu filmin ne kadar samimiyetle ve emekle çekildiği, Hobbit i ise maalesef ticari gözle ve samimiyetsiz profesyonellikle yönettiği açıkça belli oluyor. Eğer bulabilirseniz 3 dvd şeklinde filmlerin kamera arkası var.. Oradaki olaylara ayrı ağlarsınız.. Küçük bir örnek vereyim: Theoden in saray muhafızlarının giydiği giysilerin kamerada hiç görünmeyecek iç altın işlemeleri için bir çok kişi haftalarca çalışmış. Bu böyle sahiplenilmiş bir iş o yüzden çok güzel...

Bu ay
yazdı

yıllık seri tekrarlama zamanım geldi :D

İki ay önce
yazdı

Öncelikle site ile ilgili bir eleştirim var. Bu yorumu yapmak için üye oldum. LOTR serisinin tüm filmlerinde altyazı gerçekten lise ingilizce düzeyini zor yakalar seviyede. Bu filmler yıl olarak geride kaldı ama birçok defa izlenmeye devam edecek klasiklerden açıkcası efsanelerdendir. LOTR serisi sadece zamanın en iyi görsel efektlerini kullandıkları bir savaş filmi değil. Ortada ciddi anlamda yoğun ve iyi çeviri gerektiren felsefik cümleler var ve bunların iyi çevrilmesi o sahneye ancak o zaman anlam katıyor. Siteden ricam lütfen düzgün bir altyazı seçmeniz veya iyi bir altyazı bulamıyorsanız lütfen benimle iletişime geçin bozuk çeviri olan yerleri düzeltelim çünkü bu çeviriyi yapması gereken kişinin hem iyi bir ingilizce bilgisine( yer yer eski sözcükler anlamın bozulmasına sebep olan eşsesliler bakımından) hemde LOTR evreni hakkında geniş bir bilgiye ihtiyacı var. Kesinlikle dublaj ile yada bozuk bir altyazı ile izlenilebilecek bir seri değil. Üstüne insanların oturup fantastik edebiyat hakkında saatlerce konuşabilecekleri bir seri.

Adminin Cevabı: iyide çeviriyi biz değil turkcealtyazi.org veya divxplanetteki gönüllü çevirmenler çeviriyor.

İki ay önce
cevapladı

Hocam cevap için teşekkürler. Cevabınız doğrultusunda biraz araştırdım. Altyazıların çoğu idealden uzak ama tamamen mükemmel olmasa da ideale yakın altyazılar mevcut turkcealtyazi.orgda. divxplanet ise kapalı zaten bilmiyorum ordan en son ne zaman aldınız ama. Ne kadar ingilizceye hakim biri izlerse izlesin yer yer bazı kelimeleri insanlar çıkaramayabiliyor yada çok hızlı telaffuz edilebiliyor. Bu durumlarda insanlar altyazıya muhtaç bunun da olabildiği kadar düzgün olması gerekli diye düşünüyorum. Sadece LOTR serisi için değil tüm filmler için.

Adminin Cevabı: tekrar yüklemem baya zaman alacağı için açıkcası yenilemem zor yenilecek zaman yok çünkü

İki ay önce
yazdı

Sanki Yüzük Kardeşiliğinde bende vardım ama film sona erince hepimiz dağıldık gibi bir yalnızlık hissettim. Her dakikası harikaydı ama son bir saatte ağlamam, gülmem, tedirginliğim, burukluğu birbirine karıştı.

Son Altı ay içinde
yazdı

defalarca izlemişimdir. Bence sinema tarihinin en başarılı filmidir. İzlemeyen herkes çok şey kaybeder, böyle bir film yıl 2017 olmasına rahmen hala çekilememektedir.

Son Altı ay içinde
yazdı

Bir yanda eserin yaratıcı Tolkien, bir yanda hikayeyi mahveden Peter Jackson. Tabii kitabın yanında film bir hiç. Yönetmen bir sürü önemli karakteri hikayeye eklememiş bile. Sadece filmleri izleyip kitabını okumayanların kaybedeceği çok şey var. Bilemeyeceği çok karakter, çözemeyeceği çok ayrıntı var. Filmin senaryosunda yer edinmemiş karakterlerin en önemlileri; Bölgesinde gücü sınırsız olan, Frodo'nun yüzüğü takmasına rağmen onu görebilen ve yüzüğü takıp üstünde hiçbir etkisi olmayan Orta Dünya'nın en yaşlı ve hakkında neredeyse hiçbir şey bilinmeyen Tom Bombadil, kaderi Gandalf ile bir olan, Balrog ile yaptığı mücadelede onuna birlikte ölüp Mandos Salonları'ndan ikinci çağa geri gönderilen ve Frodo'nun kara süvarilerden kaçmasını sağlayan -yerine Arwen'i koymuş- elf beyi Glorfindel ve Boromir ile Faramir'in dayısı, yüzük savaşı sırasında Minas Tirith'e Dol Amroth şovalyeleri ile yardıma gelen İmrahil filmlerin en büyük kayıplarındandır. Arwen'i çok gereksiz kullanmış. Ayrıca bir elçi olarak Mordor kapılarından çıkan Sauron'un Ağzı'na ona dokunmayacakları yönünde söz veren Aragorn'u bir krala yakışmayacak şekilde verdiği söze rağmen filmde kafası kesilmiş -kitapta öldürmedi- ve kralın şerefini hiçe saymış, yani kısaca kitaptan çok farkı olan bir seri ortaya koymuş. Kısacası Tolkien eserleri kitap olarak kalmalı.

Son Altı ay içinde
cevapladı

Ayrıca Witch King'in Gandalf'a güç gösterisi yapıp onu korkutması kısmı olsa olsa komiklik olur. Gandalf, basit bir büyücü değil, Saruman ve Sauron gibi bir Maiadır ve sadece onlara denktir.

Son Altı ay içinde
cevapladı

arkadaşım bence yanılıyorsun. Filmde olmayıp ta hikayeyi ekaik bırakan bir karakter yok. Tom Bombadil kitaptada hikayeye pek bir şey katmıyor zaten sadece bir yan karakter. Glorfindel in olmaması kötü olmuş ama sonuçta film bu zaten bu hâliyle 4 saat sürüyor ki hikayeye sabit kalabilmek için elinden geleni yapmış ha senin istediğin gibi bütün karekterler bütün olaylar filmde aktarılsa 3 film değil 5 film çıkardı iyi de olurdu lotr sevnler için ama zamanda başka kimse izlemezdi filmi. Yeni neslin Lotr okumasını sağlayan şey bu seridir ve bence yapılabileceğin en iyisini de yapmıştır Peter Jackson.

Son Altı ay içinde
cevapladı

@Turin Turambar, bu kısimda sana katılıyorum yapılabilecek en saçma şey bu olsa gerek. Witch king i Sauron a benzetip Bu bile onun emrinde o şu anda nekadar güçlü siz tahmin edin denmeye çalışmış ama gereksiz ve bir o kadar da saçma ve kötü olmuş. benim için bir gandalfla witchking in bu sahnesi birde Dumbledore la voldemort un bakanlık savaşı düellosu

Son Altı ay içinde
yazdı

@Çepni güzel kardeşim benim öyle bir yorum yapmışsın ki bir an filmi Tolkien çekti sandım. Evet Tolkien bir deha, itirazı olan yoktur. Ancak filmi ç

Son Altı ay içinde
yazdı

Yüzüklerin Efendisi dendiği zaman klavye bir kenara itilir ve kendini filmin akışına bırakırsın.

Son Altı ay içinde
yazdı

Öncelikle admine teşekkür burdan çünkü extended versiyonu yüklemiş diğer siteler normal kısa versiyonunu oynatıyor. Teşekkürler admin. Evet! Öncelikle gelmiş geçmiş en manyak, en süper, en iyi kurgulanmış seri olduğunda hemfikirizdir. Aksini iddia edenin aklından şüphe ederim. Çekilme zamanını göze alarak yapılan makyaj emeği, en iyi çekim teknikleri, işine adanmış bir yönetmen ve harika oyuncu kadrosuyla tam bir efsane seri! Nur içinde yat Tolkien! Şimdi arkadaşlar bazı yoeumşarda görüyorum bu seri ile harry potterı karşılaştıranlar var. Bu çok büyük bir hata bence. Bi kere harrye laf atmayın tamam harry LoTr serisi kadar değil ama kendince efsane bir seri. Sonuçta o kadar kurgusu ve hikaye var onunda. Yani lütfen yabana atmayın potterı. Bu iki serinin karşılaltırılmasının hata olmasının en büyük nedeni ise arkadaş Tolkien büyük bir filolog! Filolog demek emin olun cerrahlardan bi tık daha deha demek. Filolog olmak için verilen emeği hiçbir meslekte vermezsiniz. Bu da Tolkieni bi üst basamağa çıkararır. Zaten kitaplarını okuyanlar ne demek istediğimi anlar. Böyle bir seri ancak üstün zekadan çıkar. Yahu adam cüce dili ve elf dili üretti kendi kendine. Hemde kurallarıyla beraber. Tabiki Lotr üstün olcak. Bide hobbite çamur atanlar var. Onlarada şunu demek istiyorum, Kolaysa öyle üçlemeyi tek kitaptan siz çıkarında görelim!

Son Altı ay içinde
cevapladı

Peter Jackson'ın Hobbit üçlemesi tam bir facia. Peter Jackson önce Tauriel adlı bir elfi uydurmuş sonra bir cüce olan Kili ile aralarında aşk yaşatmış. Legolası senaryoya eklemiş ve Azunulbizar Muharebesi'nde ölmüş olan Azog'u baş kötü ilan etmiş. Kısacası LOTR serisinde güzel işler ortaya koymaya çalışmışken Hobbit gibi zorlasan iki film çıkarılabilecek bir kitaptan üçleme yaparak ne kadar paragöz olduğunu göstermiş.

Son Altı ay içinde
yazdı

Gelmis gecmıs en ıyı fılm serısi..

Son Altı ay içinde
yazdı

Lotr efsanedir aksini diyen cahildır ayrıca doğuluları aşağılıyor diyenleri mantıklarıyla başbaşa bırakıyorum

Son Altı ay içinde
yazdı

26 Mayıs Türk Edebiyatı için ''ölmeme günü'' olarak anılır. Hikayesi beni baya etkilediği için ben o gün LOTR serisini izlerim. Hala hayatta olduğumu LOTR ile kutlarım. Serinin ne derece bağımlısı olduğumu bilin yapacağım eleştiriyi buna göre yargılayın diye söylüyorum bunu. Çoğu kişiden olumlu eleştiri almış bir seri, ancak bazı eleştirilerde baya alakasız. Öncelikle Harry Potter ile kıyaslanmaması gereken bir seri. Harry Potter'un bende ki yeri ayrıdır, LORT'in ayrı. İkisi de ölene kadar okuyacağım&izleyeceğim başyapıtlardır. Diğer bir konu olarak da seriyi neye göre eleştiriyoruz? Kitaptan uyarlanmasına göre mi, yoksa normal bir sinema filmi olarak mı? Kitap uyarlaması kötü. Öyle hemen saldırıya geçmeyin de, kitabı okuyan bilir çoğu yerin değiştirildiğini, geri dönüşlerin ayarlanamamış olduğunu(özellikle Hobbit'de), kitapta önemli yer edinmiş bir çok karakterin yerine cast'tan kaçmak için mevcut karakter kullanıldığını. Kitaptan bağımsız sinema filmi olarak bakıldığında ise muazzam. 2001 yılında öyle bir sahne çekmişler ki günümüz teknolojisiyle o başarıya ulaşamadılar daha. Hobbit'in imdb'de sıçmasının en büyük nedenlerinden biri de odur. Çünkü ilk üçlemeyi o kadar iyi yaptılar ki, Hobbit sönük kaldı. Hobbit demişken; Tolkien'in yazdığı Hobbit kitabıyla bir alakası olmayan filmdir.

Son Altı ay içinde
yazdı

2:55:35 de çalan şarkı nedir arkadaşlar aylardır arıyorum bulamıyorum var mı bilen ?

Son Altı ay içinde
cevapladı

''The Houses Of Healing'' Liv Tyler'da (Arwen) şarkıyı seslendirenlerden biridir ayrıca :)

Son Altı ay içinde
yazdı

efsane 100 kere izledim doyamadım 90 m bütceyle çekilmiş 1milyar dolar hasılat evlenince cocuklarınızla beraber izliceniz filmerden hadi kolay gelsin

Son Altı ay içinde
yazdı

Ne kadar da etkileyici, muhteşem bir öykü...

Son bir yıl içinde
yazdı

bu filmi izlemeyenle aynı ortamda bile bulunmam.

Son bir yıl içinde
yazdı

Bu film'i izlememek için mağarada felan olmak lazım yada başka bir açıklaması yok :)Hiç bitmese günlerce yıllarca devam etse keşke dediğimiz bir baş yapıt.Film de hiç bir mantık hatası yoktur benim gözümde.Eğer ki bazı şeyleri düşünüp hata aramaya çalışırsak türk dizilerine filmlerine bakalım beyin yanar gider kendini çöpe atar :)

Son bir yıl içinde
yazdı

Harry potter kimdir amk finali az önce bitirdim bu filme yaklaşamaz bile

Son bir yıl içinde
yazdı

tartışmasız dünyanın en iyi film serisidir. fantastik filmler arasında bu seriye bırak eşit olmayı yaklaşabilen bir film daha gelmemiştir dünyaya. savaş sahneleri bakımından aradan 10 yıldan uzun süre geçmiş olmasına rağmen bu seviyeye yaklaşabilen bir film dahi olmamıştır. tamam hobbit serisi de oldukça güzel fakat teknolojinin ilerlemesiyle her sahnenin bilgisayar yardımıyla yapılarak bütün doğallıgını bozması yine bu filmdeki sahnelerın güzelliğini gözler önüne koymaktadır daha bu seriyi izlemedim diyen arkadaşların yerinde olup baştan izleyebilicek bir insan olmayı nasıl da isterdim çok şanslısınız be :(

Son bir yıl içinde
yazdı

böyle bi film gelmedi bu zamana kadar çok izledim seriyi sonda aragorn gelirken giren müziğin ismini bilen varsa yazarmı acaba ?

Son Altı ay içinde
cevapladı

''The Fellowship Reunited'' bu 12 dk'lık bölüm sanırım aradığın müzik bunun içinde.

Son bir yıl içinde
yazdı

beyler bana hani en sonda sam frodoyu taşıyo neden onun yerine sadece yüzüğü götürüp lava atmıyo saçma geldi bana orası

Son bir yıl içinde
cevapladı

Çünkü yüzük kişiyi etkisi altına alıyor

Son bir yıl içinde
yazdı

film tek kelimeyle efsane. bole bi film birdaha gelmez tsk tolkien

Son bir yıl içinde
cevapladı

aynen öyle böyle film daha gelmez

Son bir yıl içinde
yazdı

yaw şu froda o dağda tripten tribe girmiyormu izlerken ne kadar sövdüğümü tahmin dahi edemezsiniz, sam olmasa frodonun bi halt edeceği yoktu zaten :))

Son bir yıl içinde
cevapladı

Aynen ama yüzük etkilediği için bişey diyemiyorum adama :D

Son bir yıl içinde
yazdı

Spoiler butonuna filmi izlemeden önce tıklamamanızı öneririz.
filmde bazı noktalara dikkat çekmek istiyorum.. kitabı yıllar önce okuyup filmi de 28. kez izleyince artık içimde kalanları yazayım dedim. nazgul müdürü gandalfın asasını kırdı ya,çok bozuldum. oluşturulan gandalf efsanesi yerle bir. rohan borusu inceden ötmese, eleman gandalfı öttürücekti havası verilmiş. hoş değildi. onu geçelim, ulan aragorn.. mağaralara gidip ölüler ordusunu çağırıyosun, ulan anlaşmayı baştan sağlam tutsana.. ben olsam "kardeş siz benim büyük dedeme yanlış yapmışınız. benim bugünlerde bi mevzum var, bi iki savaşım olacak. bi el atın önce şehri kurtaralım sonra da en fazla bi savaş daha olur. sonra özgür bırakıcam" derdim.. büyük hataydı erkenden salmak.. bir de hep derler, hobbitler ingilizleri temsil eder. cidden öyle bence. adamlardaki resmiyete bak..sam ve frodo süründüler, yarı aç yarı susuz neler çektiler kader yoldaşlığı ettiler, sam hala "bay frodo" diyor.. bizim ülkede olsa gte parmak oynardı iki eleman aşırı samimiyetten.. ayrıca merry ve pippin kesin geydi.. biri rohan biri gondor terbiyesi aldı ama ona ragmen kucak kucaga sarılmalar, aglaşmalar, içli içli bakışmalar.. hani çok takmam ama, her seferinde rahatsız edici bi yanı olmuştur bu ikisinin bende.. o ortamda fazla sırıtan bir çarpık ilişki tipi bence..

Bir yıldan uzun süre önce
yazdı

yaw arkadaş madem kartallara binebiliyorlar kartalla gidip atsalardı yüzüğü, kitabları okuyan arkadaslar neden böyle olmadığını biliyormu? lütfen mantıklı bir açıklaması olsun ya tüm hikayenin tadı kaçıyor. bknz: hishe lotr

Bir yıldan uzun süre önce
cevapladı

dastum onlarda da nazgul var ya ondan dolayı kartallarla gidemiyorlar sıkıştıkları zaman kartalı kullanıyorlar

Son bir yıl içinde
cevapladı

haklısın da kitap o mantıkla yazılsaydı, 3 cilt yerine ince broşür olurdu.. "yüzük vardı, kartala bindiler gidip yaktılar.." ona kalırsa sauronun saflıgına ne dicen? lan ora senin can damarın, kapısına iki tane nöbetçi dikmemek ne demek? ben olsam değil ork, dogrudan nazgul adamlardan dikerdim 2 tane.. ama tabi bunlardan sıyrılarak izliyorum ki keyif alayım.. sen de öyle yap bence =)

Son bir yıl içinde
cevapladı

kardeşim kartala binip de "selam Sauron biz geldik müsadenle senin yüzüğü bi atıp kaçalım" mı dicekler?göz geldiklerini görürse tüm olay biter zaten.bu serinin bi hayranı olarak neden kartala binmiyolar sorusuna hep gülmüşümdür.

Son bir yıl içinde
cevapladı

@WitchKing, yüzüğü kartallarla yok etseler dersiniz Gwaihir binekmidir . Mordora uçarak gidelim dersiniz nazgullar sinekmidir. ( hüküm dağında niye hiç nöbetçi falan yoktu o ayrı konu banada saçma geliyor )

Son Altı ay içinde
cevapladı

@gerçekçiçocuk, kitapta yazıyor neden nöbetçi olmadığı sauron çok kibirliydi ve kimsenin oraya varacağını varsayalım çünkü kendine çok guveniyordu

Son Altı ay içinde
cevapladı

Öncelikle bu yoruma yapılan cevaplara ithafendir. Kartallarda elfler cüceler insanlar gibi bir ırktır. Kendi iradeleri vardır, kitabı okuyanlar bilirler Gandalf Frodo ve Sam'i kurtarmak için kartallarla gitti ama bunu yapmak için kartalların efendisi Gwaihir'den izin aldı. Ve Ne Nazguller ne de Ork Okçuları Kartalları engelleyebilir Silmarillion okuyanlar Kartalların gücünü anlayabilir ve yüzüğü götürmemelerinin sebebinide. Asıl sebep Kartalların Manwe'nin emrinde olması ve Manwe'nin insanlar üstünde hükmünün olmamasıdır. Bu nedenle insanların kaderine çok büyük etki edevek böyle bir görev alamazlar.

Bu ay
cevapladı

@jrr_fingolfin ohh be işte beklediğim cevap... @neverdreambfore Hishe yi kaynak gösteriyorsan...Yapma kardeş..Valla yapma.. Bknz:Şraaak bi bitmediniz amk..

Bir yıldan uzun süre önce
yazdı

Filmdeki 2 alternatif çalışmıyo ve çalışanda 144 p üzerine çıkmıyo ???! İnternet hızında vs hiçbir sorun yok ...

Bir yıldan uzun süre önce
yazdı

slm editör sitenizden film nasıl indirebiliriz ?

Son bir yıl içinde
cevapladı

İDM var onla indirebilirsin.

Bir yıldan uzun süre önce
yazdı

Bu seri bendeki yeri ayrı çok harika bir başyapıt.Yeni izleyeceklere kesinlikle önerimdir ama izliyecekseniz Hobbit'ten başlayın derim. Bilbo Baggins'in hikayesi Hobbit,Frodo Baggins'in hikayesi The Lord of The Rings şimdi ise Samwise Gamgee'nin hikayesini bekliyorum.. Filmi ara vermeden dikkatle izleyip gözleri dolmayacak,ağlamayacak birini tanımıyorum...

Bir yıldan uzun süre önce
cevapladı

şu ana kadar bu seriyi izlemediyseniz , bu keyfin içine yukarda ki arkadaşın dediği gibi Hobbit serisinden filan başlayarak sıçıp batırmayın derim.vizyona girme tarihlerine göre izleyin.şu zaman kronolojisi takıntısı olanları anlamıyorum harbiden.

Bir yıldan uzun süre önce
cevapladı

@burçin, Sanamı soracak millet izlerken nasıl izleyeceğini istersen sondan başlar isterse hobbitten başlar arkadaş kendine göre tavsiye vermiş düzgün bir uslupla doğru bulmadığını yazabilirdin ama sende beyin yerine başka bir şey var galiba

Bir yıldan uzun süre önce
cevapladı

@MrDıckens, sanamı soracak millet izlerken demişsinde,halil arkadaşımızda şöyle izleyin diye tavsiyede bulunmuş.bende onun tavsiyesine göre izlerlerse seriye yazık edeceklerini ima etmişim halil e bir kabalık yapmadan.kendi uslubun yanlış bence de

Bir yıldan uzun süre önce
cevapladı

@burçin, Ben senin gibi küfür içerikli bir yorum yapmadığımdan uslubumu biraz olsun korudugumu dusunuyorum birde bu acidan bak....

Son bir yıl içinde
cevapladı

@MrDıckens, üsluptan bahsedip birbirinize hakaret ediyorsunuz, cidden ayrı bir ironi. @burçin haklı. haklı olduğu konu zaman kronolojisine takılmamanız. Star Wars'da da aynı olay geçerli. Çekilen yıla göre nelerin değişiklik gösterdiğini daha rahat anlarsınız. Yoksa keyif sizin ister Hobbit, ister LOTR'den başlayın. Henüz bu seriyi izlememiş olanlar bile var, en azından başladınız bir yerinden.

Bir yıldan uzun süre önce
yazdı

admın plus player yüklermisin tüm seriyi indirecem rıca etsem

Bir yıldan uzun süre önce
yazdı

bence bu film güzel değil diyen birileri varsa film izlemesin çünkü bu film kadar her açıdan güzel olan bir film yok varsa da nadır bulunur tam efsane 10 puanı az olur 100 veriyorum

Bir yıldan uzun süre önce
yazdı

admin film açılmıyor alternatiflerde aynı

Bir yıldan uzun süre önce
yazdı

Efsane.

Bir yıldan uzun süre önce
yazdı

Hiçbir zaman eskimiyen üstünden 10 yıl bile geçse hala izlenecek sıkılmadan 15-20 defa ezberlenecek bir seriydi tıpkı Harry Potter serisinde olduğu gibi bittiğinde içimde bir boşluk hissettim.

Sonunda ağlamadağımı söylersem yalan söylemiş olurum :)

Bir yıldan uzun süre önce
yazdı

Bu seriyi mola vermeden 3 filmi birden izleyip uyudum rüyamda kılıçla okla yayla savaşıyordum :) gerçekten güzel film ve bu arada admin imdb puanı 8.9 onu düzeltirsen sevinirim

Bir yıldan uzun süre önce
yazdı

Bu Flimin sonunda ağlamayan yoktur heralde :( Çoçukluğumun Flimi

Bir yıldan uzun süre önce
yazdı

Fantastik film dünyası ikiye ayrılır Yüzüklerin Efendisi ve diğerleri...

Bir yıldan uzun süre önce
yazdı

Sonunda ağlamama şaşmamalı

Bir yıldan uzun süre önce
yazdı

Tam bir efsane

Bir yıldan uzun süre önce
yazdı

ayrıca film kalitesi çok güzel emeğinize sağlık

Bir yıldan uzun süre önce
yazdı

kitabını okumadığım için mutluyum çok uzun zaman önce izlediğim için sonunu unutmuştum bir daha izledim çok güzel ve etkileyici bir film sonu da bir o kadar güzeldi ve çok nadir filmlerde olduğu gibi beni ağlattı :(

Son bir yıl içinde
cevapladı

keşke bende unutsam ya bu nası film efsane

Bu ay
cevapladı

Keşke unuttuktan sonra kitabını okusaydın..

Bir yıldan uzun süre önce
yazdı

Bir filmden daha ötesi... İnanılmaz bir şey, insan böylesine kapılıp gider mi, film hakkında ki duygularımı anlatmaya yorum yetmiyor. Her izleyişim de sonunda gözlerim doluyor. Böylesi bir film daha çekilemez veya kitap yazılamaz diye düşünüyorum, fantastik olarak.

Bir yıldan uzun süre önce
yazdı

Tartışmasız dünyanın en harika film serisi 4 saat falan olduğuna bakmayın her dakikası harika ...

Bir yıldan uzun süre önce
yazdı

İzlemekten sıkılmadığım ve sürekli izlemeye devam edeceğim bir film.

İki yıldan uzun süre önce
yazdı

Harika, müthiş bir flim tek kelimeyle harika.

İki yıldan uzun süre önce
yazdı

Tek kelimeyle Tartişmasız bir seri...Admin kendine iyi bak)))

İki yıldan uzun süre önce
yazdı

Kesinlikle mükemmel bir seri ve herkesin izlemesini tavsiye ederim fakat Harry Potter serisinden iyi olduğuna katılmıyorum.

Bir yıldan uzun süre önce
cevapladı

Harry Potter kötü bir seri değil ama asla bir Lord of the Rings olamaz

Bir yıldan uzun süre önce
cevapladı

Harry Potter serisi asla kötü değil ama gerçekçi bakmak gerekirse bu film kadar iyisi yok.

Son bir yıl içinde
cevapladı

yüzüklerin efendisi geçmiş gelecek en iyi filmdir.

Son Altı ay içinde
cevapladı

kardeş sen bi öl de gel hadi bakiym koş çabuk..

İki yıldan uzun süre önce
yazdı

Spoiler butonuna filmi izlemeden önce tıklamamanızı öneririz.
bu elflerin "ölümsüz diyar" dı galiba adı bu dedikleri yer neresi filmin sonunda frodo bilbo ve gandalf ta gitti oraya orası neresi acaba bilen söylesin çok merak ettim ya bunlar ölüyo öldükten sonra gittikleri yermi "ölümsüz diyar" acaba şimdi hobbit'i izleyesim gelmiyo ya bu aynı kadro olmadıgı için :( oyuncu farkı

İki yıldan uzun süre önce
cevapladı

Ölümsüz topraklar dediği yer Valinor ama oraya ölümlüler gidemiyor çünkü daha önceden seçimini yaptı onlar, Valinor ile orta dünya arasında bir adada kalıyorlar diye biliyorum.Detaylı Bilgi istersen Silmarillion' u okuyabilirsin.

Bir yıldan uzun süre önce
cevapladı

@BurninRain, hayır yanlış bilgi ölüler mandosun salonlarında toplanıyo orasıda valinorun en ücra köşesi

İki yıldan uzun süre önce
yazdı

10 numara izlemeye değerr çok süper

İki yıldan uzun süre önce
yazdı

EN AZ 30 KEZ İZLEMİŞİMDİR. HER SEFERİNDE FİLM BİTTİKTEN SONRA BALKONA ÇIKINCA MORDORU YA DA AYRIK VADİYİ GÖRMEK İSTİYORUM AMA KARŞIMDA HAPPY CENTER VAR "(ingilizce)LANET OLSUN" DİYORUM. HİÇBİR FİLM BU SERİ KADAR BİR İNSANI BU DENLİ KENDİ DÜNYASINA AŞIK EDEMEZ. 100 YIL DA GEÇSE İZLENİR. (ADMİN, EMEĞİNE SAĞLIK. HERKESE İYİ SEYİRLER DİLERİM)

İki yıldan uzun süre önce
yazdı

yüzüklerin efendisi serisini defalarca izlemişimdir ve hala izledikçe izleyesim geliyor mükemmel bir baş yapıt

İki yıldan uzun süre önce
yazdı

Ne söylenebilinir ki? senaryosuyla,görsellğiyle,müthiş efektleriyle,oyunculuklarıyla o kadar mükemmel bir seri ki..sadece izleyin ve arşivinizin baş köşesine koyun.

İki yıldan uzun süre önce
yazdı

Bu seriyi izlemeyen kalmasın kusursuz tam bir baş yapıt.

İki yıldan uzun süre önce
yazdı

two steps from hell-protectors of the earth nerde çaldı ben duymadım da cevaplarsanız sevinirim

İki yıldan uzun süre önce
yazdı

çok güzel hiç bıkmadan herzaman

İki yıldan uzun süre önce
yazdı

Çok güzel bir film mutlaka izlenmesini tavsiye ederim.

İki yıldan uzun süre önce
yazdı

"get of your service" diyor "inin gemilerinizden" diye çevirmişler. az çok anlamasak ozaman daha güzel olacak film ama böyle de hiç olmamış. filme tabiki lafım yok ama bu alt yazı işi gerçekten kötü olmuş arkadaşlar.yine de emeği geçenlere teşekkürler

İki yıldan uzun süre önce
yazdı

Very Goodu nasıl Tamam olarak çevirmişsiniz anlayamadım, tamam ingilizce bilmiyorum ama bu kadar da değil.

Bir yıldan uzun süre önce
cevapladı

Ulan adam haklı millet yoruma basmış eksiyi neyin kafası bu filme yorum yapmamış çeviriye yapmış dar beyinliler.

İki yıldan uzun süre önce
yazdı

ÇOK İYİ -,-

İki yıldan uzun süre önce
yazdı

Tek kelime ile EFSANE

İki yıldan uzun süre önce
yazdı

her sene 1 kere bu seriyi baştan sona izlerim..ölene kadar da bıkmam :)

İki yıldan uzun süre önce
cevapladı

o kadar izlediysen soruma cevap verebilirsin sanırım verirsen şimdiden teşekkürler şu two steps from hell-protectors of the earth bu filmde çalıyormuş ama ben duymadım nerde çalıyo bilitomusun şarkıyı bilmiyosanda internetten bak derim çok iyi

İki yıldan uzun süre önce
yazdı

On Numara 5 Yıldız Dahada Diyecek lafım yok Çevirmelerde harf hatası var ama o kadar kusur kadı kızındada var Cok güzel Bir seri Herkeze Tavsiye Ederim :)

İki yıldan uzun süre önce
yazdı

Muhteşem Bir Film Bence Vazgeçilmez Olarak Dünyanın En İyi Filmi

İki yıldan uzun süre önce
yazdı

bu seriyi izle...(çok kapılma)

İki yıldan uzun süre önce
yazdı

emeginize saglık cok güzel bir filmdi

İki yıldan uzun süre önce
yazdı

Film iyi güzel hoş da reklamlardan arındırsak bir siteyi daha hoş olacak :/

İki yıldan uzun süre önce
yazdı

Genişletilmiş versiyon için teşekkür ederiz.Harika bir film.

İki yıldan uzun süre önce
yazdı

extended versiyon mu bu ?

İki yıldan uzun süre önce
yazdı

"SAM" gibi bi arkadaşımız olmadı ya la :)

İki yıldan uzun süre önce
yazdı

bu filmlerin tüm serisini izledim hobbit 3 de izledim onun sonunda aglaycaktım nerdeyse çok baglanmışım bu filmlere çok güzel helal olsun

İki yıldan uzun süre önce
yazdı

iyi güzel hoşta çeviride eksiklkler var birde Türkçeye çeviren arkadaş Türkçe karakter az kullanmış ı yok ç var ş yok vs vs

İki yıldan uzun süre önce
cevapladı

şükret adı Rose olan kızı "Gül" diye çeviren dublaj da çıktı başka sitelerden :P

Bir yıldan uzun süre önce
cevapladı

@Mina168, aslında dublajdada gül diye cevirmişlerdi :D

İki yıldan uzun süre önce
yazdı

her ıkı senede bir bu seriyi tekrardan izliyorum gelmiş geçmiş en iyi seri umuyorum bundan 30 40 yıl sonraki şartlarda bir daha çekilir de bir daha ayrı bi zevkle izleriz :)

İki yıldan uzun süre önce
yazdı

Kaçıncı kez izledim saymıyorum artık ama şu Liv Tyler insanmı böyle güzellik olamaz :D

İki yıldan uzun süre önce
cevapladı

Aragonun hatun dimi :P

İki yıldan uzun süre önce
cevapladı

#Moseley, Aynen usta yemede yanında yat misali :D

İki yıldan uzun süre önce
cevapladı

@Maleficent, :D

İki yıldan uzun süre önce
yazdı

o kadar akıcı ve güzeldi ki ilk 3 serisini 1 günde izledim :) Emeği Geçen Herkese Teşekkürler ..

İki yıldan uzun süre önce
yazdı

Çeviriyi yapan arkadaş neden ı harfi yerine i koymuş çok ilgimi çekiyo ve moralim bozuluyo :D

İki yıldan uzun süre önce
yazdı

izlenmeye değer çok güzel bir film

İki yıldan uzun süre önce
yazdı

Muhteşem bir film.

İki yıldan uzun süre önce
yazdı

altyazılar yanlış çoğu yerde çevrilmiş

İki yıldan uzun süre önce
yazdı

Öncelikle çok teşekkür ederim hizmetleriniz için gerçekten çok kaliteli bir siteniz var.buradan filmi indirmem için ne yapmam gerek usb ile evddeki led tv den izleyeceğim ama bi türlü indiremedim bi yardımcı olursanız çok sevinirim.

İki yıldan uzun süre önce
cevapladı

kardeşim idman diye bi program var google amcadan arat çıkar o programı kur ve istediğin filmi indirebilirsin.yalnız deneme sürümü olabilir cracklemen gerekebilir

Bir yıldan uzun süre önce
cevapladı

@rk_bjk, Yanlış yaparsan açılıyor bende oldu artık kullanamıyorum.

İki yıldan uzun süre önce
yazdı

tartışmasız dünyanın en iyi film serisi

İki yıldan uzun süre önce
yazdı

Hem Film Süper,Hemde Admin Süper

İki yıldan uzun süre önce
yazdı

Dünyanın en iyi film serisi açık ve net !!!

İki yıldan uzun süre önce
yazdı

Kaç zamandır bu siteden başka bir sitede film izleme ihtiyacı duymuyordum ama sırf bu filmde bu siteden nefret eder duruma geldim yok arkadaş donuyo renkler karışıyo 16 Mbs internetle izleyemedim şu filmi kafayı yedim düzeltin şunu allah aşkına bütün filmlerde vk seçeneği varken bunda yok ki en büyük problem de bu!!!

Adminin Cevabı: kardeşim o kadar insan izlemiş bir problem yok da sende problem olunca herkeste problemliymiş gibi neden sitem ediyorsun problem sende. bende gayet güzel hiç bir sorun yok.. çok sorun varsa açarsın IDM yi indirirsin öyle izlersin..illahada online diyorsan alternatifden izlersin.. vk ya ben yükler yüklemez siliniyor ben bıktım vk düzeltmekten tüm filmlerde var bunda da vardı. ama artık yok.. durum bu.

İki yıldan uzun süre önce
cevapladı

burdan her türlü filmi izledim sıkıntı olmadı sadece bu filmde sıkıntı oldu bende sıkıntı yok rahat ol kendime güvenmesem bura yazmam ...

İki yıldan uzun süre önce
cevapladı

#poseydon, demekki var arkadas ne direniyosun

İki yıldan uzun süre önce
cevapladı

#poseydon, Hiç Kmsede sıkıntı cıkmayıp sende cıkıyorsa hatayı kendinde ara dostum

İki yıldan uzun süre önce
cevapladı

Bak arkadaş burası 720pizle.com burası başka sitelere benzemez!

İki yıldan uzun süre önce
yazdı

Film sürekli donuyo ve renkler karışıyo düzgün yüklenmemiş

İki yıldan uzun süre önce
yazdı

Efsanevi bir serinin her türlü övgüyü hakkeden son filmi. Tüm efektler, sahneler o kadar gerçekçi ki o anı yaşıyorsunuz. Zamanında ortalığı kasıp kavurmuş, hala da etkisini sürdüren, ne kadar izlersem izleyeyim sıkılmayacağım muhteşem ötesi bir seri.

İki yıldan uzun süre önce
yazdı

admin bu filmin eklentisiz hali nerde bulamadım

Adminin Cevabı: bu sitemizde mevcut değil. diğer sitemizde vardı fakat sağlam olduğunu sanmıyorum :(

İki yıldan uzun süre önce
yazdı

Admınnnn movshare'yı eski haline al beeee !!!!!

Adminin Cevabı: bu şekilde reklam çıkmıyor kötü mü?

İki yıldan uzun süre önce
cevapladı

Cidden kötü şimdiki hali daha güzel sakın değiştirme rica ediyorum

İki yıldan uzun süre önce
yazdı

admin eline sağlık uzun versiyonlarını yüklemişsin farkını ortaya koyuyorsun filme gelince süperdi ama kitapla eşleşmeyen bazı yerler var ve çok daha önemli karakterler ele alınmamış yinede süperdi

İki yıldan uzun süre önce
yazdı

Bu film serisi gerçekten 11 Oscar'ı hak ediyor.

Uzun süre önce
yazdı

Site gerçekten Çok güzel Ve etkileyici Senelerdir film izliyorum İnternetten ama bu kadar güzel bi site hiç görmemiştim Ellerinize Sağlık.Gerçekten Büyük Emek veriyosunuz .Harikasınız.

Uzun süre önce
yazdı

sagolasin admin, butun seriyi listeledigin icin.

Uzun süre önce
yazdı

Allah aşkına biri şuna cevap versin İngilizce precious olabilir ama bu Türkçeye asla kıymetlimisss olmaz. gollumun s'leri uzatması bizim dilimizin 'Türkçemizin' (aynı şekilde bu çeviriyi yapanın da dili oluyor) kıymetlimissss olmaz, olursa kıymetlimizzzz olur. o uzatıyorsa Türkçesi de uzatılır. bütün z'lerin s olması insanın kafasını karıştırıyor başka hiçbir şeye yaramıyor. zaten biz o efektleri duymak için alt yazılı izliyoruz. hadi, yo vs. bir sürü var. çok basit bir şey gibi gelebilir ama kullandığımız şey dilimiz bize ait bir şey.. Siteyi çok sevmeme rağmen onlarca film izledim buradan çok üzüldüm. çok çok üzüldüm

Adminin Cevabı: çeviriyi yapan kim bilgim yok

İki yıldan uzun süre önce
cevapladı

Kardeş ''s'' konusunda filmde Gollum' u izlerken o s harfini uzata uzata söylerken ben altyazıda ''z'' diye mi göreceğiz ?

Oyla:
The Lord of the Rings: The Return of the King Kullanıcı Oyu: 9.6 / 10 (5102 oy)
Yüzüklerin Efendisi: Kralın Dönüşü - The Lord of the Rings: The Return of the King 720p izle
1080p
  8,9/10
 
  201 Dk.
  ABD, Yeni Zellanda