The Invention of Lying (2009) 1080p Türkçe Altyazılı izle

Yalanın İcadı 1080p Türkçe Altyazılı izle

Reklamı Geç

Video az sonra yüklenecektir.  Tanıtımı geç  »

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın
Sinema Modunu Kapatın
Yorum yapın

Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir. Lütfen üye değilseniz üye olunuz, üye iseniz giriş yapınız. (Yukarı sağ)

Film Hakkında ... Yorum yapılmış. Bu yorumlara ... cevap verilmiş.
18 Şubat 2017
yazdı

Enteresan ve değişik bir konulu film. İzlemeye değer. İzlerken ne kadar saçma bunlar aptal mı dediğiniz yerler olacaktır ancak filmin başında neden böyle aptal oldukları zaten söyleniyor. İmanından şüphe etmeyeni ateist yapmayacağı gibi ateistlerede inanlar karşısında üstünlük sağlatacak bir film değil. Filmin işleyişine odaklanmanızı tavsiye ederim.

17 Şubat 2017
yazdı

bütçe ve hasılatın denkleştirildiği ender filmlerden

17 Şubat 2017
yazdı

kardesim ne bu ya 3 saatte bir film acilmazmi

17 Şubat 2017
yazdı

ricky gervais varsa izle derim. film hem duygusal hem komik çok iyi işlenmiş konusu.

15 Şubat 2017
yazdı

Başyapıt bir film.. Çok güzel bir konuyu irdelemiş fakat anlayana. Zaten anlamış olanlara çok ama çok daha keyifli bir film.

15 Şubat 2017
yazdı

Arkadaşlar bundan önce insanların neden bir filme yorum atabilmek için üye olduklarını anlamazdım ama sırf bu filme yorum atabilmek için şuan üye oldum. son zamanların en güzel eleştiri filmini izledim, kurgu ve oyunculuklar çok iyi, zaten rick gervaisden bahsediyoruz. küçük rollerde bile büyük oyuncular vardı, mutlaka bir iki eleştiri kabul etmeyen insan gelip bu filmi kötüleyecek, ve izlememenizi söylecek ama şu kadar söylüyorum zaman kaybı değil.

14 Şubat 2017
yazdı

SÜPERRR DİNLERİN SAÇMALIK OLDUĞUNU BAŞKA Bİ AÇIDAN GÖZÜMÜZÜN İÇİNE SOKAN DÜŞÜNDÜRTEN MUHTEŞEM BİR FİLM,AYRICA FİLME DESTEK AMAÇLI KÜÇÜK ROLLERDE OYNAYAN YILDIZ OYUNCULARI UMARIM FARKEDERSİZNİZ İYİ SEYİRLER 8/10

14 Şubat 2017
cevapladı

Bu filmin çekildiği kültürde, tanrı insan formunda (ihtiyar, saçlı, sakalı) kabul edilir. Hz. İsa Aleyhisselamın haşa tanrının oğlu olan bir tanrı olduğuna, noel 'baba'ya vs inanılır. Aslı hak din olan ama sonradan bozulmuş bir inancı yaşayan bu kültürde böyle filmlerin yapılması belki normaldir. Ancak yukarıdaki film yorumunda 'dinlerin saçmalık' olduğu sonucuna varılmış. Son ve Allah (CC) tarafından korunmuş bir din olan İslama (ve hatta aslı doğru olan diğer dinlere) menfur bir hakaret var burada. Siz inanmayabilirsiniz ama saçmalık deme hakkımız yoktur. Umarım özür dilenir.

15 Şubat 2017
cevapladı

s.j.oral... Saçma olan sensin. Yorumunu kendine sakla, benim inancıma hakaret etmeye hakkın yok. Sen git istersen tezeğe tap, istersen bir şeye inanma, bu bizi ilgilendirmez seni de bizim inancımız ilgilendirmez.

25 Mart 2017
cevapladı

tebrikler tıpkı beynin gibi koca bir boşlukta yaşama hakkı kazandın.

14 Şubat 2017
yazdı

güzel bir dille iyi anlatılmış,ucuz bütçeli hoş bir yapım...

13 Şubat 2017
yazdı

konusu muhteşem bir film. elbette yalanın olmadığı dünya daha farklı da anlatılabilirdi, mantık hataları yapılmış olabilir ama yinede güzel. mutlaka izleyin

13 Şubat 2017
yazdı

Güzel film boş zamanınızda izleyebilirsiniz.

Oyla:
The Invention of Lying Kullanıcı Oyu: 7.9 / 10 (23 oy)
Yalanın İcadı - The Invention of Lying 720p izle
1080p
  6,4/10
 
  100 Dk.
  ABD