The Godfather: Part II (1974) 720p Türkçe Altyazılı izle

Baba 2 720p Türkçe Altyazılı izle

Reklamı Geç

Video az sonra yüklenecektir.  Tanıtımı geç  »

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın
Sinema Modunu Kapatın
Devam Filmleri (Baba)
Film Adı Yılı Tür IMDB Oy
The Godfather
Baba
1972 Suç 9,2 5301
The Godfather: Part II
Baba 2
1974 Suç 9,0 2215
The Godfather: Part III
Baba 3
1990 Suç 7,6 879
Yorum yapın

Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir. Lütfen üye değilseniz üye olunuz, üye iseniz giriş yapınız. (Yukarı sağ)

Film Hakkında ... Yorum yapılmış. Bu yorumlara ... cevap verilmiş.
İki ay önce
yazdı

Ben bu filmi ilkinden daha çok sevmişimdir hep. Soğuk, kapalı New York'tan sonra daha sıcak, tropikal yerlerde çekilmesi, daha çok aksiyon olması. daha çok politik olaylara değinmesi fevkalade olmuş.

Son Altı ay içinde
yazdı

film çok güzel. Al Pacino ve Robert De Niro'nun oyunculuğu muazzam ama insan ister istemez Marlon Brando'yu arıyo be. benim için gerçek Godfather hep Vito Carleone kalıcak.

Son Altı ay içinde
yazdı

Baba nasıl baba olmuş biraz anlatışmış bu filmde ve michael abinin babasından aşağı kalır yanı yok onu göstermişler. İzlenir 1. gibi buda gayet kalite kokuyor.

Son Altı ay içinde
yazdı

sanki marlon brandoyu geçmişe götürüp tekrar oynatmışlar. robert de niro sen bi efsanesin! Al Pacino'ya şu filmle oscarı vermemişler:):):) ilk filmi anladım ama bu filmle vermemişler:):):)

Son Altı ay içinde
yazdı

Güzeeelll

Son Altı ay içinde
yazdı

Aklıma ister istemez 10 sene arayla bizlerin kalbinde taht kurmuş,Al Pacino''un oynadığı üç karakteri kıyaslamak geldi. Michael Carleone,Tony Montana ve Carlito Brigante. (Üç filme de aynı yorumu yazdım, ayrı gayrı yok).. Üçü de aynı yolun yolcuları.. C.B''de tıpkı M.C gibi bu işleri bırakmak istiyor ve ikisinin de yakası beladan kurtulamıyor. C.B sanki T.M''nın yaşlılığı gibi fakat ondan daha merhametli, daha zeki, daha ayakları sağlam basıyor. Ayakları sağlam basma üzerine elbette M.C''nin eline su dökemezler. T.M''nın psikopatlığı ise M.C''ye benzer ama farklılıklar vardır. M.C kültürlü, muvazene yeteneği oldukça ileri seviyede ve tabiri caizse efendi görünümlü bir psikopatken, T.M tam tersi bir psikopttır. Bu yönüyle Santino Carleone''ye daha çok benzer, zira o da aşırı hırslı ve muvazene yeteneğinden yoksundur. Bu yetenek C.B''de de oldukça gelişmiştir. T.M hemen olsun ister, iyi kötü yapar M.C en uygun zamanı bekler ve en uygun şekilde yapar C.B de ise durum anlıktır ve anlık karar vermesi gerekir ve bu anlık karar hep uygun olan karardır. Düşmanlarına karşı T.M acımasızdır M.C mecburen acımasızdır C.B ise sabırlıdır. Düşman tanımada ise M.C''nin üstüne yokken, C.B en zayıflardır. M.C''den korkulur, T.M''den çekinilir, C.B''ye ise saygı vardır. Vesselam herşeye rağmen yine de Michael Carleone''yi tek geçerim. Zira o Godfather''dir...

Son Altı ay içinde
yazdı

Tamam serinin ilk filminde en iyi erkek oyuncu oscarını Marlon Brando aldı, ona bişey demiyorum da yani insaf bari şu filmde en iyi erkek oyuncu oscarını Al Pacino''ya verselerdi. Adam yüz kere haketmiş bence o ödülü. Bu arada en iyi yardımcı erkek oyuncu oscarını Robert de Niro almıştır.

Son Altı ay içinde
yazdı

Bilader şu dublajcılar italyanca olan yeri neden çevirmiyorlar(!) bari bir altyazı ekleseler oda yok sürekli türkçe dublajdan,türkçe altyazıya geçmekten bıktım.

Adminin Cevabı: mantıklı düşünce yapılmaması daha doğru gibi. Bluray satın alırsanız zaten dublaj içinde forced dediğimiz altyazı oluyor. zamanında yüklerken bilgim olsaydı eklemeye çalışırdım. Daha kolay olması için indirip vlc ile izlemek altyazı dosyasını altyazi.org da bulabilirsiniz.

Son Altı ay içinde
yazdı

size reddemeyeceğiniz bir teklif yapıyorum ve bu filmi izleyin diyorum.

Son bir yıl içinde
yazdı

admin bununda genişletilmiş (extended) versiyonunu ekler mısın ? @admin @CsTk 3 hr 40 min (220 min) (The Godfather Trilogy 1901-1980 VHS Special Edition)

Son bir yıl içinde
yazdı

bu filme puanlarınızla sınırlayamassınız daha fazlasını hakediyor. bu film için kendinize zaman ayırın ve dikkatle izleyin.

Son bir yıl içinde
yazdı

tarihin en iyi filmidir

Son bir yıl içinde
yazdı

Bu, serinin 2. filminde Vito'nun yani ilk filmdeki Godfather'ın çocukluğundan başlayarak gençliğinin anlatılması filmin en sevdiğim yönü oldu. Ama ilk filmdeki aile meseleleri ve olayları daha çok beğenmiştim onu açıkça belirtmek istiyorum. Yinede başyapıtın devamı olarak güzel.

Bir yıldan uzun süre önce
yazdı

Böyle bir film bir daha gelmez saçma salak yorumlar adam bok efsane ye

Bir yıldan uzun süre önce
yazdı

Açıklayıcı nitelikte bir film olmuş.Seriyi daha rahat kavrayabiliyorsunuz.Arada italyanca konuşmaların altında türkçe altyazı olsaymış çok daha iyi olurmuş.

Bir yıldan uzun süre önce
yazdı

Filmde Vito Corleone'nin çocukluğunu ve gençliğini göstererek nasıl Mafya babalığına geldiğini anlatması mükemmeldi. Birinci filme göre olayla az da olsa kısır kalmıştı bence. Veya birinci filmi çok iyi olduğu için bu filmden de aynı şeyi beklemek hataydı. Aile içinde problemleri olaylar güzel işlenmiş. Oyunculuklara söylenecek söz yok zaten

İki yıldan uzun süre önce
yazdı

Bu seriyi beğenmeyenlerin film zevki tartışılır

İki yıldan uzun süre önce
yazdı

En az ilk film kadar sıkıcıydı . ilk filmde sona kadar zar zor daynmıştım ama bunda 100 dakikadan sonra birkaç vito Corleone sahnesi izleyip kapattım . diğer beğenenlerin çoğunun da kült bir film olduğu için beğendiklerini düşünüyorum .

Son Altı ay içinde
cevapladı

Sen git Örümcek adam izle...Filmden anlamıyorsan, senin tarzında bir film diyilse bu filmin kötü olduğu anlamına gelmez.

İki ay önce
cevapladı

Seni tebrik ederim.Risk budur. :)

İki yıldan uzun süre önce
yazdı

İlk iki film sinema tarihinin kült filmlerinden

İki yıldan uzun süre önce
yazdı

çoooooooooooook fennnnaaaaaa

İki yıldan uzun süre önce
yazdı

GODFATHER... müthiş bir efsane. İlk iki film için dolu dolu geçirdiğim altı birbirinden ayrı saat. SPOILER:

Spoiler butonuna filmi izlemeden önce tıklamamanızı öneririz.
Yetim bir çocuğun kendi hayatını nasıl kuruşunu, bir aile edinişini, ve ailesi uğruna her şeyi yapmasını izliyoruz ikinci filmde. Robert De Niro'nun karakterinin gelişimini izliyoruz. Bu seri bize aslında öyle çok şey anlatıyor ki, Suç örgütü sayılacak bir mafyanın kendine aile denmesini bize kabullendirebiliyor. Çünkü bu seride sadakatin, şefkatin ne kadar gelip geçici bir şey olduğunu görüyoruz, en yakınının bile sana ihanet edebileceğini, kimseye güven olmayacağını ve buna ek olarak intikamın yeri geldiğinde ne kadar haklı olduğunu... Müthiş bir tarihi eser olarak da nitelendirebiliriz aslında seriyi, siyaset tarihi, suç tarihi ve coğrafik. Ne kadar Amerika ile ilgili olsa da, Amerika'daki diğer göçmen aileler, Küba Devrimi gibi olayları da konu alıyor. Michael'in ailesinin işlerine ne kadar karşı, ikinci dünya savaşında bir kahraman, saf bir aşık olarak tanısak da babasına yapılan suikast girişimi ile ailesine destek olmayı, ipleri eline almayı nasıl başardığını zamanla görüyoruz. Buraya kadar geçen zamanda karakterlerin her birinin yaşla nasıl değiştini, olgunlaştığını görebiliyoruz. Godfather iki yılda bununla zoru başarmış
mutlaka izleyin kaçırmayın :)

İki yıldan uzun süre önce
yazdı

plus playerda ileri sarılmıyor

İki yıldan uzun süre önce
yazdı

filmi daha izlemeyenler için bi öneri: arkadaşlar altyazılı olarak izleyin

İki yıldan uzun süre önce
yazdı

admin bu italyanca olan yerlere altyazı ekleme şansımız var mı ?

Adminin Cevabı: hangi ksımlarda geçtiğini bulmak büyük zahmet 3 saatlik bir film için, zaten altyazılı mevcut oradan da izleyebilirsiniz.

İki yıldan uzun süre önce
yazdı

The Godfather macerasının ikinci ayağı bu film. Vito Corleone'nin(Marlon Brando) ölümünden sonra gelişen olayları, oğlu Michael'ın (Al Pacino) işleri düzeltme çabasını, legal bir aile olmak için verdiği uğraşıyı ve Genç Vito Corleone'nin (Robert DeNiro) hayatından kesitleri izliyoruz. Genelde devam filmleri, ilk film tuttuğu için çekilen berbat yapımlar olurlar. Ama The Godfather: Part II, en az ilk film kadar güzel bir yapım.

Uzun süre önce
yazdı

bu filmin en sevdiğim tarafı vito carleone'nin gençlik dönemleri büyük burhanın olduğu zamanlar da film tam bir amerikan rüyasını anlatıyor

Uzun süre önce
yazdı

tutkunu olduğum bir film, defalarca izledim. izlemeden önce bu yorumu okuyorsanız, cümlemi bitirmeden hemen izlemeye başlayın, yorumları sonra okursunuz ;) :)

Uzun süre önce
yazdı

türkce dublaj yazıyor ama filmin yarısından fazlası dublajsız

Adminin Cevabı: altyazısınıda bu yüzden ekliyoruz problem varsa oradan izleyebilirsiniz... ayrıca dublajı olmayan yerlerin dublajı olsaydi eğer eklenirdi.. syg

Uzun süre önce
yazdı

admin hep merak etmişimdir.bu vk lar zamanla neden siliniyorda alternatifler silinmiyor ?

Adminin Cevabı: alternatifler tr ye engelli diye sikayet gelmiyor demek ki.. bu arada tüm seri plus player ile yenilendi

Uzun süre önce
yazdı

admin, filmleri eklemeden önce denelerseniz güzel olur. bir çoğu yok nerdeyse.

Adminin Cevabı: eklenirken zaten sağlam olarak ekleniyor zaman la siliniyorsa yapacak birşeyim yok malesef... alternatifleri de ekledik oradan izleyeceksiniz. sy

Oyla:
The Godfather: Part II Kullanıcı Oyu: 9.4 / 10 (2215 oy)
Baba 2 - The Godfather: Part II 720p izle
720p
  9,0/10
 
  200 Dk.
  ABD