The Abyss (1989) 1080p Türkçe Altyazılı izle

Işığın Bittiği Yer 1080p Türkçe Altyazılı izle

Reklamı Geç

Video az sonra yüklenecektir.  Tanıtımı geç  »

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın
Sinema Modunu Kapatın
Yorum yapın

Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir. Lütfen üye değilseniz üye olunuz, üye iseniz giriş yapınız. (Yukarı sağ)

Film Hakkında ... Yorum yapılmış. Bu yorumlara ... cevap verilmiş.
8 Mayıs 2017
yazdı

yapım yılı tenolojisi için mükemmel bir film ancak yeni nesil filmlerle kıyaslanamaz eskiden ne yapmışlar demek isteyenler izlesin aksi halde günümüz filmlerine alışan zeka için büyük kayıp zaten kurgu hatasıda çok fazla deniz altında kilometre metre vs. çok fazla kullanılmış deniz altında yirmibin fersah bu filmden yıllar önce çekilmiş deha bir film zaman çok kıymetli harcamayın

24 Nisan 2017
yazdı

Güzel başlayan ama fazla uzatıldığı için bir süre sonra sıkıcı hale gelen bir film.

20 Nisan 2017
yazdı

70 milyon dolarlık bütçe boşuna harcanmış. Hele uzaylı kısmına hiç değinmiyorum. İlkokul çocuklarının bundan daha iyi senaryolar yazdığına şahidim. Maalesef olmamış, izlemeyin.

16 Nisan 2017
yazdı

Filmin türü imdb de dahil olmak üzere yanlış yazılmış. Bu film en başta bir bilimkurgu filmdir. Dram, macera, romantik vs. bu filmi tanımlayacak ana türler değildir. düzeltmeniz dileğiyle.

13 Nisan 2017
yazdı

JAmes Cameron''un 1989 yapımı filmi. Film o dönemin tüm havasını taşıyor. Ama o dönemin havasını taşımakla kalmayıp 2017 yılında bile açıp oturup izlediğinizde tatmin edecek kadar da döneminin ötesinde bir film. James Cameron işte böyle bir efsane. Ve bu abimizin her filmindeki o hümanist, adil ve eşitlikçi dokunuşları beni kendisine hep hayran bırakıyor. Avatar da gördüğümüz aç gözlü şirketler ve kartellerin yerini bu filmde hükümetler ve ordu almış. ama yine iyi niyetli olanlar içten olanlar, tüm yaşama değer verenler, doğaya ve her çeşit yaşama saygı duyanlar kazanmış tıpkı Avatar''da ki gibi. Böyle güzel bir insana Oscar verir mi peki sizin gibi narsist bencil ve dövlet dövlet sırrı, şirket politikası, para lazım para diye can almaktan hiç çekinmeyen, hırstan gözü dönen tipler? vermez tabi. Vermedi de.

5 Nisan 2017
yazdı

Spoiler butonuna filmi izlemeden önce tıklamamanızı öneririz.
hayatımda izlediğim en muhteşem filmdi uzaylı olayına inanmadığım için o konuyu es geçiyorum... oyuncularla beraber okyanusda nefes tuttum o kadar yani :D

2 Nisan 2017
yazdı

Michael BIENH in hakkı yenmiş, hepsi devlet görevine engel oluyor, üstelik o kendi adamına ne demeli komutanının silahını boşaltıyor, resmen vatana ihanet ediyor herif, tüm ekip devlet görevini engellemekten ve cinayetten yargılanmalı.

1 Nisan 2017
yazdı

Mükemmeldi. James Cameron gerçektende her yaptığı filmde çağın ilerisinde bir teknoloji kullanıyor ve insanı şaşırtıyor.Hiç sıkılmadan izleyebileceğiniz bir filmdir.

30 Mart 2017
yazdı

düsünme direk izle Harika bi film süper

30 Mart 2017
yazdı

muhteseem bir film!

29 Mart 2017
yazdı

tarihinin en güzel filimlerinden devamlı seyredilecek filim .

29 Mart 2017
yazdı

James Cameronun efsane filmlerinden biri alttaki arkadaşında dediği gibi yapım yılına bakmayın gerçekten yılının çok ötesinde bi film.

29 Mart 2017
yazdı

efsanelerden biri yapım yılına hiç bakmayın yılının çok ötesinde bir film açın izleyin ellerine sağlık kardeş

Oyla:
The Abyss Kullanıcı Oyu: 5.2 / 10 (5 oy)
Işığın Bittiği Yer - The Abyss 720p izle
1080p
  7,6/10
 
  145 Dk.
  ABD