Synchronicity (2015) 720p Türkçe Altyazılı izle

720p Türkçe Altyazılı izle

Reklamı Geç

Video az sonra yüklenecektir.  Tanıtımı geç  »

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın
Sinema Modunu Kapatın
Yorum yapın

Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir. Lütfen üye değilseniz üye olunuz, üye iseniz giriş yapınız. (Yukarı sağ)

Film Hakkında ... Yorum yapılmış. Bu yorumlara ... cevap verilmiş.
1 Şubat 2017
yazdı

bu tarz filmleri değerlendirirken büyük payda olarak KONU ele alınıp değerlendirilir, Ki zaten bu bir bilim kurgu filmi kategorisinde. Bu kategorinin fanları bu tarz filmleri özellikle izler takip eder, Ve KONU Değerlendirilirken bakılan şey TUTARLILIKTIR !!! KONUDA SAÇMALAMAMAK TIR !! DOYURUCU İKNA EDİCİ BİR SENARYODUR İLK ARANAN ! Konunun gücüne göre ve ayrıca Efectlere aksiyona ve oyunculuklara göre filmin kalitesi artar.. Bu filmde BENCE Konu da saçmalamamışlar ! konu tutarlı, ileri geri sahneleri çooook güzel oturtmuşlar, Bu da bir bilim kurgu severi için çook önemli ve İZLENMEsi GEREKliliği için yeterli , " Predestination " gibi Olamaz tabi kide fakat O filmden beri izlediğim Ne tutarlı Ve Doyurucu bir senaryosu olan bir film, Ayrıca Diğer faktörleri Efectlere aksiyona ve oyunculukları ise hiiç aramayın, çook zayıf, Bununla birlikte "Brianne Davis " filmin bütün o eksiklerini de Tek başına kapatmış -)) ve hatta " Aga boş ver filmi hatuna bak sen! " moduna sokuyor insanı :) ** twitter facebook instagram takipçin olayım Brianne Davis :)

10 Kasım 2016
yazdı

ilginc bir filmdi bu film sadece bir paradokstan ibaret bu filmde konu olarak paralel evren ve zaman seyaheti konu alinmis sadece zaman seyaheti ile ilgili bir film izlemek isteyenlere Project Almanac 2015 filmini oneriyorum yada bu film gibi bir suru paradoks istiyorsaniz Time Lapse 2014 ve Predestination 2014 filmlerini oneriyorum iyi seyirler :)

16 Eylül 2016
yazdı

Film predestination a benzer bir film ama predestination açık ara fark atar bu filme. Kasvetli durgun don yağı gibi oyuncular vasat müzikler. Zar zor bitirdim. Bunun yerine predestination ı izleyin hem etkilenin hem beyniniz bulansın hem de giden vaktinize acımayın :)

11 Eylül 2016
yazdı

Film 2015 yapımı ama 90lar filmi gibi geliyor.Ucuz film yapmışlar gerek görüntü gerekse müzikler çok bayat basit bir paradoksu var pek ilgi çekici bir film değil...

9 Eylül 2016
yazdı

adam sonsuz while döngüsüne takılıp kalmış. elbette bu filmin bir sonu olmadığını söylemiş olur. yani sonunda true|false bekliyorsanız alacağınız sadece null olur.

3 Temmuz 2016
yazdı

Bilim kurgu filmlerine bayılırım fakat bu film bence kötüydü. Berbattı diyemem ama müzikler, film yapımı vs fazla ucuz ve kasvetli. Aynı olay kendini tekrarlıyor 136 dakika bir hiç için harcandı diyebilirim. Filme puanım 10 üzerinden 4. Vaktinizi daha güzel bir film izleyerek harcayabilirsiniz.

2 Temmuz 2016
yazdı

Filmi izledikten sonra aklıma bir soru takıldı. gizlemek istediğiniz yorumunuz [/spoil]Orada yapılan makine günümüzde gerçekten yapılmış olabilir mi?

23 Temmuz 2016
cevapladı

Zaman, içi boş bi kavramdır. İnsanların Allah'ın yaratmasını takip etmek için oluşturduğu bir kavramdır, Allah zamandan ve mekandan bağımsızdır çünkü o'nun için bir zaman akışı (yaratılış) yoktur. Zaman makinesinin gücüne sahip bir varlık vardır o'da Allah'tır, sadece o zamanı (yaratılışı) ileri-geri alabilir (durdurabilir). Bu da ancak o'nun iradesine bağlıdır, o'nun dışındaki hiçbir varlık, madde, unsur bunu gerçekleştiremez.

28 Haziran 2016
yazdı

Yorumlar kafa karıştırıcı bılım kurgudan hoşlanıyorsanız seyredın

Spoiler butonuna filmi izlemeden önce tıklamamanızı öneririz.
fılm ıcınde fılm. Erkekler bır kadın ıcın bılımsel geleceklerını feda edecek kadar adolesandır ayrıca paralel mutsuzlukların arasında bır mutluluk bulabılırsınız ama orada sadece bır tane sızden vardır

15 Haziran 2016
yazdı

Bu tür filmleri seviyorum. Yalnız müzikler olmamış, 70'lerin bilimkurgu müzikleri gibi. Genel olarak başarılı bir film, iyiydi, tavsiye ederim.

6 Haziran 2016
yazdı

Senaryo güzel ama bütçe biraz kısıtlı gibi geldi bana araba şehrin önünden geçerken arkaya fotoğraf koymuşlar gibi duruyor :)

24 Mayıs 2016
yazdı

Zaman-mekan filmlerinden hoşlananları tatmin edecek bir film. Yalnız çok dikkatli izlemekte fayda var. Usanmadan 2. kez izledim. Müzikleri de harika, zaman zaman Tron filmindeki müzikleri çağrıştıran müzikler.. Imdb puanı neden düşük pek anlam veremedim, herhalde aksiyonsuz bir film olduğu içindir ama bir bilim-kurgu sever olarak benim puanım 9/10.

9 Mayıs 2016
yazdı

Hiç zamanı konu alan film seyretmemişseniz seyredin, size amatör gelmeyebilir... Belki bir şeyler görebilirsiniz filmde... Çok abartılacak güzellikte bir film değil, idare eder işte. İzlemezseniz de pek bir şey kaybetmezsiniz. Zaman makinesiyle alakalı bir film... Sıkıcı bence... Zar zor filmi bitirdim... Pek bir sonuç vermiyor size ama yine de izlemekte sizin seçiminiz... Bu konuya benzer diğer izlediğim filmler bundan daha güzeldi, onlar sıkmamıştı. Müzikler filme değişik bir hava katmış ama müzikleri beğenmedim.

3 Mayıs 2016
yazdı

Öncelikle IMDb puanının çok az olduğunu söyleyebilirim. Filme saçma demeden önce dikkatlice izleyip ihtimalleri düşünmeniz gerek. Filmin müziklerini çok beğendim ayrıca bir repliği hafızama kazındı. Sırf bunlar için bile olsa izlerdim. Yani sonuç olarak filmi izlemek için olan nedenler, izlememek için olan nedenlerden çok daha fazla. 6,5/10

11 Mayıs 2016
cevapladı

Zaman çok iyi bir öğretmendir ancak eninde sonunda tüm öğrencilerini öldürür

1 Mayıs 2016
yazdı

bir yere bağlamayacaktı bağlamadı da zaten....

1 Mayıs 2016
yazdı

Izlerken Gizem ile gerçek geçmiş ile gelecek arasında sıkışıp kalacaksiniz. İzlenmeye değer bir film. Daha dikkatli izlemek lazım. Olaylar birbiriyle bağlantılı.

30 Nisan 2016
yazdı

idare eder vaktı olan seyredebilir.

30 Nisan 2016
yazdı

Gel de kafayı yeme. Güzel.Mutlaka izlenmeli.

Oyla:
Synchronicity Kullanıcı Oyu: 7.7 / 10 (71 oy)
Synchronicity 720p izle
  5,5/10
 
  101 Dk.
  ABD