Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith (2005) 720p Türkçe Altyazılı izle

Yıldız Savaşları Bölüm 3: Sith'in İntikamı 720p Türkçe Altyazılı izle

Reklamı Geç

Video az sonra yüklenecektir.  Tanıtımı geç  »

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın
Sinema Modunu Kapatın
Devam Filmleri (Star Wars)
Film Adı Yılı Tür IMDB Oy
Star Wars
Yıldız Savaşları Bölüm 4: Yeni Bir Umut
1977 Bilim Kurgu 8,7 1103
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back
Yıldız Savaşları Bölüm 5: İmparatorun Dönüşü
1980 Bilim Kurgu 8,8 1532
Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi
Yıldız Savaşları Bölüm 6: Jedi'ın Dönüşü
1983 Bilim Kurgu 8,4 1896
Star Wars: Episode I - The Phantom Menace
Yıldız Savaşları Bölüm 1: Gizli Tehlike
1999 Bilim Kurgu 6,5 1674
Star Wars: Episode II - Attack of the Clones
Yıldız Savaşları Bölüm 2: Klonların Saldırısı
2002 Bilim Kurgu 6,7 1409
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith
Yıldız Savaşları Bölüm 3: Sith'in İntikamı
2005 Bilim Kurgu 7,6 1845
Star Wars: Episode VII - The Force Awakens
Yıldız Savaşları: Bölüm 7 - Güç Uyanıyor
2015 Bilim Kurgu 8,2 902
Rogue One
Rogue One: Bir Star Wars Hikayesi
2016 Bilim Kurgu 8,1 163
Yorum yapın

Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir. Lütfen üye değilseniz üye olunuz, üye iseniz giriş yapınız. (Yukarı sağ)

Film Hakkında ... Yorum yapılmış. Bu yorumlara ... cevap verilmiş.
İki ay önce
yazdı

Anakin icin uzulmedigim bir an bile olmadi artik bu filmi gozu yasli izlemek istemiyorum aktorler rollerine fazla uygun o kadar guzel oynuyorlaki insan kendini filmide goruyor Hayatimda bu kadar kral bir seri gormedim bence Star Wars bir saheserdir yeni baslayanlar kesinlikle hikayeye uygun izlemelidir bu seriyi kronolijik sira soyledir: 1) Star Wars episode 1 the phantom menace. (bu aralarindaki en zayif filmdir dusuk beklentiyle izlerseniz hosunuza gidecektir ama diger filmler bir saheser kalitesindedir) 2) Star Wars episode 2 attack of the clones 3) Star Wars episode 3 revenge of the sith 4) Rogue One a star wars story 5) Star Wars episode 4 a new hope 6) Star Wars episode 5 the empire strikes back 7) Star Wars episode 6 return of the jedi 8) Star Wars episode 7 the force awakens

İki ay önce
yazdı

her izlediğimde nedenini bilmediğim bir sebepten dolayı uzun bi süre etkisinden kurtulamadığım film. oyuncular mı çok iyi yoksa yaşamın bilmediğimiz tarafında benzer anılar sebebiyle mi bu şekilde hissediyoruz bilinmez ama arttık bu filmi göz yaşı olmadan izlemek istiyorum..

Son Altı ay içinde
yazdı

Spoiler butonuna filmi izlemeden önce tıklamamanızı öneririz.
bir demokrasiyi yıkıp yerine tek adamlik sistem getirme çabaları 😂

Son Altı ay içinde
yazdı

Anakin Skywalker jedi konseyi tarafından kuşku ile karşılansada; izleyice güçlü iradeli, kendisi için değilde başkalarının iyiliği için yaşayan, evrensel bilinçle bütünleşmiş, sevdiği kadın için türlü fedakarlıkları göze alabilecek bir karakter portresi çizdi episode 2'den itibaren.. star wars clone wars animasyon filmide; episode 2 ile 3 arasındaki boşlukları doldurmak için kurgulanmış ve yayınlanmıştı.. clone wars serisini izleyen bir kişi Anakin skywalker'ın karanlığa asla geçemeyecek bir karakterde olduğunu düşünür.. fakat işin iç yüzü öyle olmuyor ne yazıkki! star wars episode 3 sith'in intikamı; hayata dahil önemli bir gerçeğede değiniyor.. hiç kimse sütten çıkma ak kaşık değildir.. hiç kimse ayartılamaz değildir.. en mükemmel insan, en iradeli ve kendini iyiliği adamış insanın bile zayıf bir yönü vardır ve bu yön manipüle edilebilirse kişinin aklı çelinebilir.. bu gerçeğe değiniliyor.. Anakin skywalker'ın zaafı ise padme idi.. dart sidious bunu manipüle ederek anakini kendisine köle yaptı.. bir jedi'nin asla zaafı olmamalıdır.. korkuları ve duygusal bağları olmamalıdır.. jedi öğretisini şimdi daha iyi anlıyoruz..

Son Altı ay içinde
yazdı

Anakin'e üzülmemek mümkün değil tek isteği ailesiyle mutlu bir hayattı aklını fena çeldi o it sidious :(

Son Altı ay içinde
yazdı

Spoiler butonuna filmi izlemeden önce tıklamamanızı öneririz.
serinin bu filmini aglamadan ve her defasında, sonun nasıl oldugunu bildigim halde, gene de, soyle olursa diyerek izlemedigim gun, ermis ve asmıs bir insan olacagım

Son bir yıl içinde
yazdı

Arkadaşlar ben daha önce bu seriyi izlemedim ve bu bölümden başladım. Ama daha sonra farkettim ki bu 3. bölüm bundan sonraki 4. bölüm ise 1977 yılında ki bölüm olarak geçiyor. Bu yüzden hiçbirşey analamadım, nasıl bir sırayla bu seriyi izlememi tavsiye edersiniz.

Son bir yıl içinde
cevapladı

Seriyi iki şekilde izleyebilirsin ya 77de yayınlanan bölümden başlar 4-5-6-1-2-3 olarak izlersin ki ilk bu şekilde yayımlanıyor denk gelen böyle izliyor sonuçta ya da hikayeyi daha iyi anlarım diyorsanda 1-2-3-4-5-6 olarak izlersin. Her türlü anlayacaksındır bende 4-5-1-2-6-3 olarak seyrettim.

Son bir yıl içinde
cevapladı

bölüm birden yani gizli tehlikeden başlamanı tavsiye ederim konuyu daha iyi anlarsın.

Son bir yıl içinde
cevapladı

ve 1-2-3-4-5-6-7 sırasıyla izle bu şekilde izlersen görüntü kalitesi anlamında hayal kırıklığı yaşayabilirsin yaşamamak istiyorsan 4-5-6-1-2-3-7 şeklinde izle

Son bir yıl içinde
cevapladı

7 yi sktr et 4-5-6-1-2-3

Son bir yıl içinde
yazdı

Efsane bir yapıt.Serinin en iyisi .Hikayeyle uyumu mükemmel.

Bir yıldan uzun süre önce
yazdı

Beni en derinden etkileyen film, eğer çekildiği sırayla izlemeseydim bu filme dayanamazdım sanırım. 99 lu seriye başlarken en azından sonuna koşullanıyoruzda kendimizi fazla kaptırmıyoruz, ilk seriyi izlerkende zaten bunları bilmediğimiz için fazla etkilenmiyoruz. Sebebi başka olsada filmin böyle çekilmesi en çok bu açıdan akıllıca, yoksa bence bu hikaye normal sırasıyla kaldırmak için çok fazla, ya da ben çok üzüldüm abartıyorum bilemem:)

Bir yıldan uzun süre önce
yazdı

En güzel ve efsane serilerinden bir tanesiydi süper keşke ilk 3 seride(Gerçi kendi zamanlarına göre çok uğraşılmaz fakat...) bunlar gibi görüntü kalitesi mükemmel olsaydı diyor insan.

Bir yıldan uzun süre önce
yazdı

ömrümde gördüğüm en dandik film net söylüyorum izlemek tamamen vakit kaybı kesinlikle izlemeyin saçmalık diz boyu star trek'in yarısı kadar bile değil

Bir yıldan uzun süre önce
cevapladı

aytekin kardeş bence senin böyle efsane bir film serisine bu şekilde yorum yapmaya hakkın yok diye düşünüyorum fikrine saygı duyuyorum o ayrı ama yapılan hasılatlar olsun (ilk filminden beri) gişe rekorlalrı kırma olsun aldığı oscarlar olsun filmin konusu grafikleri(o zamana göre)her şeyi ile tamamen apayrı bir dünyadır Star Wars serisi bence sen bu seriyi beğenmiyorsan ben senin film zevkinden şüphe ederim kardeşim (bu benim kişisel görüşüm saygı duyarsan sevinirim)

Bir yıldan uzun süre önce
yazdı

movshare'ler açılmıyo düzeltebilirmisiniz

Bir yıldan uzun süre önce
yazdı

Spoiler butonuna filmi izlemeden önce tıklamamanızı öneririz.
Anakinin Hırsını yenik düşmesi kötü oldu keşke kötü olmasaydı oda sevdiğim karakterlerden biriydi

Bir yıldan uzun süre önce
yazdı

müthiş bir filmdi george lucas neyin kafasını yaşıyormuş acaba bunları yazarken kesinlikle izlenilmesi gereken bir film zor yazıyorum halen etkisindeyim

Bir yıldan uzun süre önce
yazdı

Hem işte Film bu arkadaş. 7 ye on iki aman allahım

Bir yıldan uzun süre önce
yazdı

Beyler birazdanfilm hakkında konuşak

Bir yıldan uzun süre önce
yazdı

Beyler birazdan film hakkında konuşalım

İki yıldan uzun süre önce
yazdı

Gerçekten mükemmel bir seriydi. Bu filmle de akıllarda kalan soru işaretleri giderilmiş oldu. Böylesine bir hikayeye tanık olmak ise çok güzeldi. Bilim kurgu sevenlerin hiç düşünmeden izlemesi gereken bir seri.

İki yıldan uzun süre önce
yazdı

Arkadaşlar hayatımda izlediğim ve beğendiğim en iyi seri bölüm 3 ten itibaren izlemenizi tavsiye ederim 1 ve 2. filmleri beklenti aşağısında ama ölmeden önce bu seriyi izleyin :)

İki yıldan uzun süre önce
yazdı

Efsane! işte yeni üçlemeden beklediğim buydu.yeni üçlemenin en iyisi! Ewan Mcgroeger bu bölümde Kennobi olmanın hakkını verdi.episode 4den başladığım için ben zirvede bitiriyorum.bir Darth Vader nasıl olunurmuş gördüm.o duygular, ah, Ani :((

İki yıldan uzun süre önce
yazdı

Revenge of the sith:Serinin en güzel filmi olduğuna katılıyorum...4-5-6 bölümlerinde ise 80 li yılların tadı var.çocukken trt ekranlarında hayal meyal hatırladığım karelerle birlikte tekrar o yıllara alıp götürdü beni.çekim tarihinden tam 37 yıl sonra bile keyifle izlenmesi bu seriyi klasikler arasında yeralmasında yeterde artar bile.ama serinin sonra ki bölümlerini çok iyi bağlamış george lucas.darth vader nasıl darth vader olduğu...yansıtılan duygular...muhteşemdi bana göre.

İki yıldan uzun süre önce
yazdı

bence serinin en güzel filmi buydu.

İki yıldan uzun süre önce
cevapladı

bencede öyle

İki yıldan uzun süre önce
cevapladı

aynen!!!

İki yıldan uzun süre önce
yazdı

ya allah askına sunların altyazılılarını da koyun

Adminin Cevabı: tamam kardeşim sırası gelecek onunda.

Uzun süre önce
yazdı

kesinlikle olağanüstü bi film izleyin lütfen pişman olmazsınız

Oyla:
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith Kullanıcı Oyu: 9.3 / 10 (1845 oy)
Yıldız Savaşları Bölüm 3: Sith'in İntikamı - Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith 720p izle
  7,6/10
 
  140 Dk.
  ABD