Stand by Me (1986) 720p Türkçe Altyazılı izle

Benimle Kal 720p Türkçe Altyazılı izle

Reklamı Geç

Video az sonra yüklenecektir.  Tanıtımı geç  »

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın
Sinema Modunu Kapatın
Yorum yapın

Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir. Lütfen üye değilseniz üye olunuz, üye iseniz giriş yapınız. (Yukarı sağ)

Film Hakkında ... Yorum yapılmış. Bu yorumlara ... cevap verilmiş.
Son bir yıl içinde
yazdı

çok güzeldi yaaa

Son bir yıl içinde
yazdı

Film gerçek yaşamın içinden bir kesit. Kaybolup giden arkadaşlıkları, gerçek dostlukları özlemle anıyor. Ekonomik dünya düzeninin, köklerinden kopardığı insanları, oradan oraya savurduğunu, insanların gerçek, sürekliliği olan bir yerleşik düzende yaşama olanaklarının olmadığını vurguluyor. Film, düşündürüyor, ancak herhangi bir çözüm önerisi sunmuyor. Artık doğduğumuz evlerde ölmüyoruz. Yaşantımız boyunca defalarca evimizi değiştiriyor, taşınıyoruz. Gerçek dostlarımız olan, çocukluk arkadaşlarımızdan uzaklaşıyor, yaşamın uğraşları içinde kayboluyoruz. Zorda kaldığımız zamanlarda, banka kredilerinden başka sığınacağımız hiçbir şey yok. Aslında çocukluk arkadaşlarımız da yok, olmuyor, oluşamıyor. Arkadaşlarımız, servislerle gidip geldiğimiz okullarda oluşuyor. Çoğunun ailesini, tanımıyor, oturdukları evleri bilmiyoruz. Ailelerimiz de tanışamayınca, dostluklar sürekliliğini yitiriyor. Filmdeki çocuklar, birbirlerinden kopacaklarını, ayrı dünyalarda yaşamaya devam edeceklerinin bilincinde. İstemiyorlar, ama yapabilecekleri hiçbir şey yok, ayrılacaklar... Çocukların ailelerinin de en önemli amaçları, çocuklarının iyi para kazanacakları bir işe sahip olmaları. Çünkü, Amerikan rüyasında, yere düşenin elinden tutan yok.

Bir yıldan uzun süre önce
yazdı

admin!!!! hangi filme niyetlensek silinmiş çıkıyor biraz işine sahip çık!! daha önceleri daha özenli bir siteydi bu ama artık tırt

Adminin Cevabı: ben izlemesinler diye bilerek silip başıma dert açıyorum zaten !

İki yıldan uzun süre önce
yazdı

Film tek kelime mükemmeldi.

İki yıldan uzun süre önce
yazdı

Dört afacanın atıldığı güzel bir macera filmi. Biraz durgun ilerleyişiyle karakterlerin dünyalarına dahil oluyoruz.

İki ay önce
cevapladı

filmi izlemedim ama bu yorumdan sonra izleyeceğim.. Gerçekten yorum yapmasını bilen birisin sanırım (ya da bu böyle denk geldi) başka filmlerde de yorumlarını görmek isterim.. tşk.

Oyla:
Stand by Me Kullanıcı Oyu: 7.9 / 10 (34 oy)
Benimle Kal - Stand by Me 720p izle
720p
  8,1/10
 
  89 Dk.
  ABD