Posthumous (2014) 720p Türkçe Altyazılı izle

Aşkı Bulunca 720p Türkçe Altyazılı izle

Reklamı Geç

Video az sonra yüklenecektir.  Tanıtımı geç  »

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın
Sinema Modunu Kapatın
Yorum yapın

Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir. Lütfen üye değilseniz üye olunuz, üye iseniz giriş yapınız. (Yukarı sağ)

Film Hakkında ... Yorum yapılmış. Bu yorumlara ... cevap verilmiş.
10 Mayıs 2017
yazdı

Ben bu filmi çok beğendim. Çok güzel hikayeleri var. Sanatları ilgili anlatıyor. Hiç sıkılmadım. İzlemek çok keyfin yerinde geldi. :) Mutlaka izlemelisin dostum. kesinlikle tavsiye ederim.

9 Mart 2017
yazdı

çok güzeldi. izleyin bence. klasik çizginin kıyısında klişe olmayan bi şey. çizdiği resimleri son derece anlamsız bulsam da (ne de olsa klasik dönemden başka bi resim dönemi düşünemiyorum rönesans da her şey güzeldi şimdi jer şey flu ama fazla keskin hatlarla ) romantizmi tadında.

Spoiler butonuna filmi izlemeden önce tıklamamanızı öneririz.
favori sahnem olarak o büyük bankta oturdukları sahne ve sonra esas oğlanın banka yalnız gitmesi sonra başka zaman kızın da oraya gitmesi

8 Aralık 2016
yazdı

Çok hoş bir filmdi. Yalandan bir ölümle başlayan romantik olaylar..Özellikle sanatla içiçe olanlar, resimden hoşlananlar izlesinler. Hayatta başarılı olmak, herkesin kendini özel hissetme takıntısına vurgu yapması çok iyiydi. Bir kahve alın, rahat bir yere geçin, başlatın..Sonbahar görüntülerinin de çok güzel olduğunu söylemeden edemeyeceğim.

9 Mart 2017
cevapladı

ya gerçekten yorumlarına göre film izliyorum film zevklerimiz çok benziyor.yalnız kahve alayım dedim filmden önce yedinci dakika ya kalmadan kahve bitti. sonra da tekrar alamadım.

Oyla:
Posthumous Kullanıcı Oyu: 7.8 / 10 (18 oy)
Aşkı Bulunca - Posthumous 720p izle
720p
  5,7/10
 
  94 Dk.
  ABD