No Country for Old Men (2007) 720p Türkçe Altyazılı izle

İhtiyarlara Yer Yok 720p Türkçe Altyazılı izle

Reklamı Geç

Video az sonra yüklenecektir.  Tanıtımı geç  »

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın
Sinema Modunu Kapatın
Yorum yapın

Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir. Lütfen üye değilseniz üye olunuz, üye iseniz giriş yapınız. (Yukarı sağ)

Film Hakkında ... Yorum yapılmış. Bu yorumlara ... cevap verilmiş.
2 Mayıs 2017
yazdı

Kaliteli bir ortalama zekanın üstüne hitab ediyor.

30 Mart 2017
yazdı

sırf bu filme kötü yorum yazanlar için üyelik açtım diyebilirim.ÖNCE O YOKSUL BEYNİNİZİ GELİŞTİRİP TEKRAR PLAY BUTONUNA BASIN.

3 Mart 2017
yazdı

Sonu hariç her yeri güzeldi filmin detaylar atmosfer her şeyi harikaydı.

11 Şubat 2017
yazdı

Vurdulu kırdılı aksiyon arayanlara bu film de yer yok! Mükemmel bir film..

10 Şubat 2017
yazdı

bütün olumsuz yorumlara rağmen izledim ve pişman değilim eğer iyi bir sinema severseniz bu filmi de beğeneceğinizi düşünüyorum zaman kaybı diye nitelemek çok yanlış realist bir tutumla konu işlenmiş izlenmeye değer bir film şimdiden iyi seyirler...

6 Ocak 2017
yazdı

Genelde soygun,takas çatışma türünde filmler konu alınır. Açıklamayı okursanız eğer filmi daha iyi anlarsınız.. Adamlar rolün hakkını vermiş, umursamaz polisler baya güldürdü. Çanta sonucunu biraz daha açsalar iyi olurdu ve bitişi durağan olmuş, yakında alt yazılı olarakta izlemeye değer.

5 Aralık 2016
yazdı

Allahını seven bana bu filmden ne anladığını anlatsın.

4 Ekim 2016
yazdı

benim favori filmlerimden biri ara sıra açar izlerim .Böyle kaliteli film kolay kolay bulunmaz . İzlemeden geçmeyin

22 Eylül 2016
yazdı

oscarlık filim degil oyunculuk güzel

13 Eylül 2016
yazdı

Siz aşağıdaki iki gerizekaliya sesleniyorum.Kitabini okumadiysaniz arka sokaklari izleyin

6 Eylül 2016
yazdı

en boktan filmdi

30 Ağustos 2016
yazdı

berbattı. Burda herşeyi çok bilmiş oscar alan filmi korumaya çalışanlara bakmayın. Düz hiç bir çekici yanı olmayan bir film. Sonunda ee bu mu diye kalıyosunuz. Bunu izliceğinize the equalizera bakın derim

12 Ağustos 2016
yazdı

Filme verilen oskarın filmin güzelliğiyle tek ortak noktası en iyi film oskarıdır.Diğer tüm oskarların bu konuyla uzaktan yakından alakası yoktur sadece kaliteyle alakası vardır.

12 Ağustos 2016
yazdı

Şuraya bir kişi çıkıp adam akıllı ne anladığını yazamamış ve çok düşünmeye gerek yok diyen arkadaşım filme abuk subuk yorum ekleyerek izleyicinin kafasını allak bullak etmişsin.Filmin sonunda şerif sakat bir adamla konuşuyor.Bu konuştuğu kişi şerifin babası.Filmde şerifin babasıyla konuşması ve sonunda karısına rüyasını anlatması hariç tüm olaylar şerifin babasının rüyasıdır.Filmin sonlarında parayı alan adam paranın gerçek sahipleri tarafından vuruluyor,Anthony de kaçıyor.Bu şerifin babasının rüyası.Yani şerif bu olayların hiçbirini yaşamamış.Babasıda bu düzene uyum sağlayamamış ve emekli olmuştur.Şerif babasıyla konuşmasından bir süre sonra uyanıyor,emekliliğinin ilk sabahını yaşıyor.Karısına anlattığı rüyada babasının dağı geçtiğini ve onu bekleyeceğini söylüyor.Yani babası emekli olup kurtulmuştur.Kendisi de bu düzene ayak uyduramayıp emekli oluyor.

14 Temmuz 2016
yazdı

Şuraya bir kişi çıkıp adam akıllı ne anladığını yazamamış, Çok düşünmeye gerek yok, filmin adından da anlaşılacağı üzere Şerif'in o dönemki acımasız çete ve mafya düzenine uyum sağlayamadıkları, "eskiden buralar daha hoş daha güzeldi, 10 yıl önce duysan inanırmıydın" gibi repliklerde sürekli geçmişe takılı kalmaları, gelişen olaylar karşısındaki çaresizliklerini ve razı olmasa bile olayların dışında kalmak istemelerini konu alıyor.

Spoiler butonuna filmi izlemeden önce tıklamamanızı öneririz.
Bunun neticesinde Lewelyn için de ölüm kaçınılmaz oluyor.
Neden Oscar aldısına gelince, 1) Dönemi gerçekten çok iyi yansıtmışlar, gayet sade, 2) özellikle Javier Bardem ve diğer birçoğunun oyunculuk performansı bana göre 10 üzerinden 10, 3) Kült filmler hep bir adım öndedir mantığı da var biraz, 4) Cohen Brothers

25 Mayıs 2016
yazdı

Javier Bardem karakterde oldukça iyi bence. Evet film hareketli değil. Müziksiz, temposuz, az diyaloglu. Sonunu çoğu kişi gibi beğenmedim. Çok kötü, berbat diyenler biraz haksızlar tıpkı çok akıllı geçinip anlamadınız işte diyenler gibi. Yorumu şu an izleyen sana bırakıyorum.

21 Mart 2016
yazdı

çok ağır işleyen bir film aslında bi sonuca bağlasalar gayet güzel olurdu benim için ama bende anlam veremedim bazı seylere açıkçası herkesin begenecegi bir yapım değil

1 Şubat 2016
yazdı

yorumlarda filmi anlayanlar ,anlamayanlar ve başkasına anladığını düşündürterek zeki olduğunu ıspatlamaya çalışanlar var... not: ben de anlamadım. ama boş vakitte izlenir...

16 Aralık 2015
yazdı

izlemek isteyenlerin bilgisi olsun film kötü değil fakat çok ağır işliyor.

26 Ekim 2015
yazdı

Çok değişik anlam veremediğim bir film yorumlara bakılırsa derin bir film diyebiliriz izleyin görün bakalım belki sorun bendedir.

20 Mayıs 2015
yazdı

Oscarı hangi kriterlere göre dağıtıyorlar anlamıyorum. Ünlü yönetmenlerin filmlerinemi veriyorlar, yoksa tanınmış oyuncuların rol aldığı filmleremi veriyorlar. Yani bu filmin Oscar almasının sebeb-i hikmeti ne hala anlamış değilim. Ayrıca sonuna da bir anlam veremedim. Hiç bi özelliği olmayan sıradan bir film.

15 Mayıs 2015
yazdı

1980'lerin Amerika'sından yola çıkarak Leon'a, Bir Zamanlar Amerika'ya özenerek bir kült film yaratma çabasına girmiş arkadaşlar ama sonuç gerçekten rezalet yani ortada bir emek var ve bunu söylemek istemiyorum ama film iğrenç bir film tamam oyunculuk çok güzel çekimler,eski amerika falan güzel ama konu nerede bu kadar boş ve sığ, bir anlamı olmayan bir seri katil portresi çizilebilir mi filmin sonunda ellerimi açtım ve eee.. ?? dedim çünkü filmin 10 üzerinden 10 oy alacak bir oyunculuk ve çekimi var ama senaryo o kadar anlamsız ve berbat ki... Kült film özentiliğinden başka birşey değil net berbat..

15 Mayıs 2015
cevapladı

birşey daha ekleyecegim son zamanlarda sinemada şöyle bir algı oluşmaya başladı 70'lerin 80'lerin amerikan arabalarından 10 tane topla, süt içen ( leon'dan özenti ) bir seri katil yarat hop oldu sana kült film gerçekten acınacak bir film anlayışı!..

1 Şubat 2016
cevapladı

sana biraz katılıyorum ama net berbat demen biraz ağır kaçmış çünkü arasında çok iyi filmlerde olabiliyor.

20 Şubat 2015
yazdı

filmi beğenmeyenler zekanız kadar konuşun

1 Şubat 2015
yazdı

şu filme o kadar ödül verenin aklına şaşarım..bu kadar puanı neye göre almış acaba..yazık oldu iki saatime..

5 Ocak 2015
yazdı

Müthiş bir gerilim filmi. Uzun süre etkisinde kaldığım filmlerden biri.

4 Ocak 2015
yazdı

film 10/7 ama sonu berbat bi çok soru işareti var yarım kalmış sanki

7 Ekim 2014
yazdı

imdb puanı yüksek olsa da pek beğendiğimi söyleyemeyeceğim belki de benim tarzım değil film yavaş ilerliyor gibiydi

15 Ağustos 2014
yazdı

güzel bir film 7,8/10

26 Haziran 2014
yazdı

süper bir filim mutlaka izleyin

19 Mart 2014
yazdı

IMDB sonuna kadar hak eden bi film .

7 Şubat 2014
yazdı

Muhteşem Bir Film Sonu

ancak gene olarak izlenmesi gerek bir film bence tavsiye ediyorum....

Oyla:
No Country for Old Men Kullanıcı Oyu: 7.7 / 10 (124 oy)
İhtiyarlara Yer Yok - No Country for Old Men 720p izle
720p
  8,1/10
 
  122 Dk.
  ABD