Kainan 1890 (2015) 720p Türkçe Altyazılı izle

Ertuğrul 1890 720p Türkçe Altyazılı izle

Reklamı Geç

Video az sonra yüklenecektir.  Tanıtımı geç  »

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın
Sinema Modunu Kapatın
Yorum yapın

Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir. Lütfen üye değilseniz üye olunuz, üye iseniz giriş yapınız. (Yukarı sağ)

Film Hakkında ... Yorum yapılmış. Bu yorumlara ... cevap verilmiş.
19 Mayıs 2017
yazdı

Admin buna benzer türk filmleri yüklemeyi düşünmüyor musun ?

Adminin Cevabı: yerli film sitesi değiliz.

26 Nisan 2017
yazdı

İlk bölüm(Ertuğrul Fırkateyni) hoş, 2.kısmı hosuma gitmedi. Ayrıca admin tarihi filmler cok az. Bu site zaten efsane bari siz yapmayın.7

16 Nisan 2017
yazdı

bence dünyanın en gururlu en onurlu en saygılı insanı japonlar..onların yaptıklarına karşı bizim yaptıklarımız devede kulak...biraz abartılı buldum..ama hoş bir duygusallık içeren güzel bir film..bize izleme fırsatı verenlere teşekkür..

27 Aralık 2016
yazdı

Bence film güzeldi.

2 Aralık 2016
yazdı

Tarih bölümünde sadece 4 tane mi film var? Yıllardır var olan bir siteye göre utanç verici. Bu Arşivin çoktan büyümesi lazımdı.

24 Ağustos 2016
yazdı

film güzelde o kadar da iyi değil birkaç saçmalık var eksiklik değil saçmalık japonyada altınları filan çalındı diyor elbileseler yıkanıyor bir şey kayıp olmuş racon kesmeye gider gibi içeri giriyor boş boş zırvalıyor en büyük saçmalık tahran olayı ne o 1 uçak gidiyo 1 uçak daha yeni kalkıyo o zaman türkiyede uçak mı yoktu millet avrupaya nasıl gidip geliyordu burası çok saçma yani yollarsın 100 tane uçak 30 bin kişiyi alır gelirsin 1 günde türkiye nüfusuda tahranda değil ya gir tahrana indir hakkariye geri kalk istanbula mı getiriyorsun ben malatyadayım İstanbul 3 saat sürüyor hadi ordan en yakın şehir nereyse kars diyelim 1 saat sürmez yani 100 tane uçak koysan sınır şehirlere tamam yani uçak iniyor adam orda konuşma yapıyor iki saat böyle saçma sahneler yakışmamış zaten özal Japonlar için uçak gönderiyor orda türklerin binme ihtimali bile yok o adam neyin konuşmasını yapıyor iki saat ayrıca o adam bilet deyip duruyor ne bileti birader savaş zamanı bilet mi verilir sırayla herkes binecek diplomatlar uçak ister özal red eder sonra özala bir iş adamı yardım et der o da bu sefer onu kıramaz 1 tane uçak kaldırır uçaklar tahrandan kalkarken 1 tane füze uçağın kanadının yanından geçer etruğrul gazi gemisi tam anlamıyla kömürlü gemi değildir ülkedeki kıtlık gemiyi japonyaya göterecek kadar imkan sağlamıyordu onun için sahillere girerken ve çıkarken kömürle çalışır açık okyanuslarda kürek çekilerek gidildi japonyaya güzel 2 tarihi birleştirmeye çalışmışsınız elinize yüzünüze bulaştırmışsınız tarihi nerenizle araştırdınız

14 Ağustos 2016
yazdı

Fragmanından etkilenmiştim filmi izleyince cok sıradan sıkıcı bir film geldi ilerleterek izledim

14 Ağustos 2016
yazdı

Milli duygularımızı bir kenara bırakıp konuşacak olursak, tarihi filmlerdeki durağanlığın bu filmde de olduğunu söyleyebilirim. Bu durağanlığı aşmak için genellikle iyi müzik, iyi kurgu ve sinematografi, kaliteli diyaloglar ve akıcı yan hikayeler vb. kullanılır. Filme baktığımda bunların vasat kaldığını görüyorum. Kalıplaşmış diyaloglar, hantal oyunculuklar(Japonlar hariç) ve özensiz kurguya karşılık film, konunun önemiyle durumu kurtarmaya çalışmış. Japonlar da bizim gibi ananelerine bağlı olduğu için duygulara hitab etmeye çalışılmış. Fakat tarihimle ilgili olmasına rağmen son 15 dak. hariç beğenmediğimi söyleyebilirim. Peki film kötü mü? Bence değil izlenebilir bir film tabi ancak 7.4 alacak kadar iyi olduğunu düşünmüyorum. Tarihi içerikli Truva ve Cennetin Krallığı filmlerinin 7.2 veya efsanevi Savaş Köprüleri filminin 7.3 puan aldığını unutmamak gerek!

9 Temmuz 2016
yazdı

Biz el uzatana sırt çevirmeyen milletin torunlarıyız. Umarım bu günlerde bazı kendilerini türk olarak tanıtan kişiler bu filmi izlerde bizim dinimizde, geleneğimizde misafir için son tavuk kesilir sözünü hatırlarlar.

6 Temmuz 2016
yazdı

böylesine güzel bir hikayeden anca bunu yapanlar sadece konuya odaklanmışlar, biraz da kurguya agırlık verseniz ama vermezler neden, Çünkü; dertleri siyaset amaçları Turgut Özal'ı vurgulamak, dünyanın her yerinde siyaset sanatı etkiler ama neden bizde bu hep olur yazık. Emeğe saygı o ayrı lakin cidden dedigim gibi konu odaklı oldugu için oyunculuk kurgu muzik hiçbir şey yok, Japon var ama o oynamış bravo zaten götüren bu

4 Temmuz 2016
yazdı

Ertuğrul fırkateyni ve şehitlerimizi biliyordum ama tahran olayından haberim yoktu.Bu iki olay filmde anlatılmış güzel de olmuş:)

3 Temmuz 2016
yazdı

Birşeyler yarım hatta çeyrek kalmış sanki. Japonların oyunculuğuna diyecek sözüm yok ama bizimkiler cidden çok kötü oyunculuk sergilemiş. Film daha da güzel işlenebilirdi. Yine de izlenebilir fena değildi.

3 Temmuz 2016
yazdı

filmin başları harikaydı ama son bölümleri saçma olmuş

3 Temmuz 2016
yazdı

fragmanından çok etkilenmiştim keşke yalnızca fragmanı izleyip bıraksaydım çünkü filmi sorarsanız oyunculuklar hiç olmamış ve geçişler alakasız yerlerden birbirine bağlanmış böylesine harika bir hikaye çok çok çok daha iyi anlatılabilirdi. ama fazla bir beklenti içine girmeden izlenebilir emeğe saygı göstermek lazım ve bu filmden önce ertuğruldan , bu muhteşem hikayeden ,haberimiz yoktu sağ olsunlar artık haberimiz var.

3 Temmuz 2016
yazdı

Filmin konusu ve işleyişi gayet güzel ama oyunculuk bana kalırsa biraz vasat kalmış

2 Temmuz 2016
yazdı

Demek ki neymiş yönetmen iyi olunca dünya sineması kalitesinde bir film ortaya çıkabiliyormuş. Öyle çeşitli triplere girip ben şöyle yönetmenim ben böyle yönetmenim ben aristokratım diye dolanmakla olmuyormuş. Güzel filmdi. Oldukça başarılı buldum

2 Temmuz 2016
yazdı

Çok merak ediyodum sonunda geldi Normalde türk filmi değil japonyaya ait herşeyi konusu Türk ve Türk oyuncular var.

2 Temmuz 2016
yazdı

Vayy bee ilk defa bu siteyde bi türk filmi yüklendi gerçi yarı japon ama olsun hem kaliteli hem güzel bir film kesinlikle tavsiye ederim.

Adminin Cevabı: ortak yapım

2 Temmuz 2016
yazdı

İzlediğim en iyi filmlerden biriydi. Gerçekten çok güzel.

2 Temmuz 2016
yazdı

kesinlikle izleyin son zamanlarda izlediğim en iyi filmdi

Oyla:
Kainan 1890 Kullanıcı Oyu: 9 / 10 (118 oy)
Ertuğrul 1890 - Kainan 1890 720p izle
720p
  7,3/10
 
  132 Dk.
  Japonya, Türkiye