Jackie (2016) 1080p Türkçe Altyazılı izle

1080p Türkçe Altyazılı izle

Reklamı Geç

Video az sonra yüklenecektir.  Tanıtımı geç  »

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın
Sinema Modunu Kapatın
Yorum yapın

Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir. Lütfen üye değilseniz üye olunuz, üye iseniz giriş yapınız. (Yukarı sağ)

Film Hakkında ... Yorum yapılmış. Bu yorumlara ... cevap verilmiş.
Bu hafta
yazdı

Beyler cocuklarına ne oluyor??? Normalde ölmüyorlar ?

Bu ay
yazdı

Once you have born with talent, it is not easy to beat yourself; yet Nathalie was very closed to achieve that with Jackie performance.

Bu ay
yazdı

Jackie''nin aksanını vurgulamak amacıyla Portman bilinçli olarak o şekilde konuşuyor ve gayet de güzel olmuş. Dikkatinizi çekerim Portman gerçek bir karakteri canlandırıyor kendisini veya sonradan yaratılmış bir karakteri oynamıyor ve yürüyüşünden vücut diline hatta mimiklerine kadar buna hazırlandığını açıkça görüyoruz. Olayların geçtiği yıllardaki üslup farkıyla günümüz arasındakini dahi hissttim ben. Beyaz Saray çekimlerinin orjinalini youtube da bulup izlerseniz göreceksiniz. Bu film yıllar sonra yüzüme vurduğu bir gerçekle beni utandırdı. Ön yargı dediğimiz şeyin ne kadar illet bir şey olduğunu ve benim gibi evrensel değerlere inanan bir insanın dahi buna başvurabildiğini gösterdi bana. Şöyle ki biliyorsunuz Kennedy suikasti''nin video kayıtlarına internetten ulaşabilmeniz mümkün ve ben bu konuyu üzerine ayırdığım zaman diliminde o video kayıtlarını ve ilgili belgeselleri de izlemiştim. Yankilerin kendi başkanını bile gözünü kırpmadan öldürebildiği gerçeğini bir kenara bırakırsak ben çok daha küçük bir detaya takılmıştım. O güne ait kayıtlarda Kennedy yüzünden vurulduktan sonra eşi bir anda ayaklanıyor ve arabanın arkasında bulunan korumaya doğru elini uzatarak kaçmaya çalışıyordu. İçimden "kadının kocası et yığını olmuş ölüyor kadın can derdinde kocasını bırakmış kaçmaya çalışıyor" diye değerlendirip bu anglo sakson beyaz burjuvaların hepsi de böyle ruhsuz deyip geçirmiştim. Bu film sayesinde öğrendim ki Kadın o sırada eşinin yüzüne gelen mermiden dağılan kafasından sıçrayan parçaları arabanın kaputundan toplamaya çalışıyormuş. Yıllardır içimde tuttuğum bu ön yargımın utancını yaşıyorum.

Bu ay
yazdı

jackienin ses tonu yapay otesi. filme inanasiniz gelmiyor.

Bu ay
cevapladı

Gerçek sesini dinlediz mi hiç eski kayıtlardan. Bence tarzı yakalamıştı.

Bu ay
yazdı

gercekten cok kotu ve yapay .

Bu ay
yazdı

sıkılmadan izledim,akıcıydı

İki ay önce
yazdı

merak eden falan olur yazayım: siyaset yok filmle arkadaşlar. Bir başkanın karısının trajik bir biçimde kocasını kaybedişini dramatik bir şekilde aktaran bir film.

İki ay önce
yazdı

natalie portman benim tatlı minyonum ya dram filmi denince akla gelicek ilk oyunculardan yine döktürmüş she is wonderfull

İki ay önce
yazdı

film yavaş ilerliyor ve konusu üzre ağır bir dram filmi o yüzden biyografi tarzında çok önerilebilecek bir film değil ama Natalie Portman tek başına harika bir oyunculuk sergilemiş,aslında filmin tek olumlu yanı Natalie Portman diyebilirim.dipnot:sigara içebileceğiniz bir ortamda izleyin.

İki ay önce
yazdı

filmin afişini görünce akbank reklamı sandım siteyi kaptıyordum :D

İki ay önce
cevapladı

:)))

İki ay önce
cevapladı

ahahahhaha aynen

Oyla:
Jackie Kullanıcı Oyu: 7.6 / 10 (8 oy)
Jackie 720p izle
1080p
  6,9/10
 
  100 Dk.
  Şili, Fransa, ABD, Hong Kong