Hulk (2003) 1080p Türkçe Altyazılı izle

Yeşil Dev 1080p Türkçe Altyazılı izle

Reklamı Geç

Video az sonra yüklenecektir.  Tanıtımı geç  »

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın
Sinema Modunu Kapatın
Devam Filmleri (Hulk)
Film Adı Yılı Tür IMDB Oy
Hulk
Yeşil Dev
2003 Bilim Kurgu 5,7 239
The Incredible Hulk 2008 Bilim Kurgu 6,8 341
Yorum yapın

Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir. Lütfen üye değilseniz üye olunuz, üye iseniz giriş yapınız. (Yukarı sağ)

Film Hakkında ... Yorum yapılmış. Bu yorumlara ... cevap verilmiş.
21 Aralık 2016
yazdı

Film güzel çocuklugumun filmi

13 Eylül 2016
yazdı

İzlemek için yenilenmesini beklediğim filmlerdendi admine teşekkürler burdan. Film, sevdiğim Marvel filmleri arasındadır. Küçükken izlerken de gayet etkileyiciydi şimdi de hala öyle.

11 Eylül 2016
yazdı

Zamanına göre evet güzel bir film hulk'ın çıkışı niteliğinde ancak Mark Ruffalo hulk rolüne ve tiplemeye çok çok daha uygun iri bir yapıya sahip. Tekrar izleyince aradaki farkı insan anlayabiliyor.

8 Eylül 2016
yazdı

Kesinlikle izleyin derim

18 Mayıs 2016
yazdı

yapım yılına göre son derece güzel sıra thor ragnarokda

19 Aralık 2015
yazdı

anlamadığım konu filmi izleyip bitirdikten sonra beğenmedim yazıyorlar :D ulan embesiller zorlamı izletiyorlar size :D nasıl bir kafayla nefes alıyorsunuz keşke babanız sizden önce genel eve gideydi :D

18 Mayıs 2015
yazdı

Hulk filmini yıllar önce izlediğimde bende bıraktığı etki olumluydu. Yıllar sonra tekrar izledim ve bende bıraktığı etki yine olumlu. 12 yıl geçmesine rağmen efectif açıdan sırıtmayan, Teknik açıdan başarılı, Görsel anlamda kalitesini her sahnede belli eden, oyuncuların çok başarılı olduğunu düşündüğüm kaliteli kumaşı olan bir film. Bu filmin bazı sıkıntıları da var. En büyük sıkıntısı Hulk'un rakibinin olmayışı. Belki babasını diyebiliriz ama o rekabetle ilgili sahneler ihmal edilebilecek derecede kısa. Edward Norton'un oynadığı Hulk filminin daha iyi olduğunu ve Edward'ın Hulk rolüne daha çok yakıştığını söyleyenler var. Buna katılmıyorum ben. Eric Bana Hulk rolüne en çok yakışan kişidir. Hatta Edward Hulk rolüne yakışmayan biridir. Yenilmezler filmindeki Mark Ruffalo bile Edward'dan daha ötede iyi bir performans sergilemiştir. Ben bu filmin zaman olarak daha eski olmasına rağmen halen tazeliğini koruduğunu düşünüyorum. Filmin ikinci yarısı özellikle çok hareketli.

2 Temmuz 2014
yazdı

ABD nin MARVEL kahramanlarından biri izlemek keyif verici. 3.sünün çıkma umuduyla bekliyorum.

Oyla:
Hulk Kullanıcı Oyu: 8.9 / 10 (239 oy)
Yeşil Dev - Hulk 720p izle
1080p
  5,7/10
 
  138 Dk.
  ABD