Everybody Wants Some!! (2016) 1080p Türkçe Altyazılı izle

1080p Türkçe Altyazılı izle

Reklamı Geç

Video az sonra yüklenecektir.  Tanıtımı geç  »

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın
Sinema Modunu Kapatın
Yorum yapın

Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir. Lütfen üye değilseniz üye olunuz, üye iseniz giriş yapınız. (Yukarı sağ)

Film Hakkında ... Yorum yapılmış. Bu yorumlara ... cevap verilmiş.
İki ay önce
yazdı

Boş zamanda izlenecek bir film. Yani sıkıcı değildi fakat güzel film de diyemem yani. Yemek yerken izleyebilirsiniz.

Son Altı ay içinde
yazdı

Film üniversitedeki okuyan beyzbolla ilgilenen öğrencilerin istekleri,arzulari ve yaşamları üzerine kurulmustu filme ne iyi ne de kötü diyebilirim .Ama izlenir yani. ben filmi önceden yapım aşamasında iken çıksa da izlesem diyordum tabi oyuncularda etkiledi bu filmi izleme mi.

Son Altı ay içinde
yazdı

Bir takım olan beyzbol üniversite öğrencilerinin gençliklerinde yaşadığı partileri , alkolleri , kızlarla ilişkilerini içeren çok da bir amacı olmayan , cok uzun süren konuşmalarla arada sıkan , vaktiniz varsa izleyebileceğiniz türden bir filmdi . .

Son Altı ay içinde
yazdı

Oyunculuk yok,senaryo yok,bağlı olduğu bir konu veya amaç desen yine yok. Ot,alkol,seks olaylarını belli bir yere bağlamadan çekilen bir zaman kaybı,evet 70 ler sonu 80 ler ortası arası amerikan öğrenci hayatları ama neden çekildi?Ne anladık filmin sonundan? Amerikalar okurken çok eğleniyorlar,kampüsler kalite ötesi,sosyallik hat safhada. Bizimkiler kasımpaşa,dolapdere,kuştepe gibi yerlete kampüs yapa dursun :)

Son Altı ay içinde
yazdı

valla tarziniza uygun bi film degilse begenmessiniz..film 80 li yillarin genclik universite kizlar fln geyikle geciyor..bezbol takimiylai ilgili guya ama takim ve sporla ilgili seyler cok az..izledikten sonra cevrildigii yili yanlismi gordum dedim..2016 dogruymus..eski sandim..zamaniniz bolsa izleyin ama gormessenizde kayip olmaz..

Son Altı ay içinde
yazdı

Spoiler butonuna filmi izlemeden önce tıklamamanızı öneririz.
punk bardaki circe pit sahnesinde once yer ve kimlik sorgulayıp sonra onlardan biri gibi daireye kosmaları, debra kadabra vs
:)artı müzikler.

Oyla:
Everybody Wants Some!! Kullanıcı Oyu: 7.1 / 10 (38 oy)
Everybody Wants Some!! 720p izle
1080p
  7,1/10
 
  117 Dk.
  ABD