Embrace of the Serpent (2015) 720p Türkçe Altyazılı izle

Yılanın Kucağında 720p Türkçe Altyazılı izle

Reklamı Geç

Video az sonra yüklenecektir.  Tanıtımı geç  »

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın
Sinema Modunu Kapatın
Yorum yapın

Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir. Lütfen üye değilseniz üye olunuz, üye iseniz giriş yapınız. (Yukarı sağ)

Film Hakkında ... Yorum yapılmış. Bu yorumlara ... cevap verilmiş.
Son Altı ay içinde
yazdı

çok güzel bir film herkez izlemeli

Son Altı ay içinde
yazdı

ben de 'Kül' gibi bu filme yorum yazmak için uye olsum, muhtesem bir film, kesinlikle izlenmesi gereken filmelerden. filmin siyah beyaz olmasının dogru secim oldugunu filmi izledikten sonra anlayacaksınız.

Son bir yıl içinde
yazdı

Evet cok değişik bir film olmuş, bence izlemeye değer ama imdb puanı biraz fazla sanki. Bazı ülkelerin din misyonerliği adı altında gelip kabile hayati yasayan teknolojiden bi haber insanları nasil sömürüp kolelestirdigine dikkat çekilmiş. Bana göre filmin iki tane kötü noktası var, birincisi film neden siyah-beyaz bi anlam veremedim. İkincisi ise filmin sonu cok guzel bir şekilde bağlandığını düşünmüyorum saygılar ;)

Son bir yıl içinde
yazdı

Amazondaki bir kabileden son hayatta kalan bir şaman Karamakate... Bu topraklarda yetişen kutsal bir şifa bitkisi ve kauçuk savaşı uğruna hiçe sayılan, saygı duyulmayıp yok edilen kültürler ve sömürgeciliğin verdiği zararları baştan sona siyah beyaz olarak anlatan bir dram filmi. - Ekolojik dengenin korunması - Dini misyonerler - İnsanların maddeye ve kendilerini kısıtlamalarına bir serzeniş konuları oldukça iyi işlenmiş. İzlenmesi gereken bir film olarak görüyorum ağır, derin fakat anlamlı. Dipnot1: Aksiyon, macera beklemeyiniz film oldukça durağan ilerlemektedir. Dipnot2: Filmi bizlerle buluşturan site yöneticilerine teşekkürler.

Son bir yıl içinde
yazdı

Anlayana !

Son bir yıl içinde
yazdı

Gerçekten bir başyapıt yapmışlar. Saygı gösterilmesi gereken filmlerden. Ayakta alkışlanası bir film. Bu filmi kapitalizmin madde ve materyallerine tapanlar izlemesin, birbok anlamazlar. .

Son bir yıl içinde
yazdı

Film 2 farklı zaman diliminde geçiyor anlamak biraz güç farklı bi bakış açısı gerektiriyor anlamak istersen anlayabilirsin, sen anladınmı diye sorarsan pek bişey anlamadım. Yani vaktiniz varsa zamanınızı daha güzel bi filme ayırın. Bu arada film full siyah beyaz ve ımdb gereksiz yüksek...

Son bir yıl içinde
yazdı

Bu filme yorum yapabilmek için üye oldum. izleyin izlettirin.

Son bir yıl içinde
cevapladı

give me 2 mins, be right back

Oyla:
Embrace of the Serpent Kullanıcı Oyu: 7.8 / 10 (44 oy)
Yılanın Kucağında - Embrace of the Serpent 720p izle
720p
  7,9/10
 
  125 Dk.
  Kolombiya, Venezuella, Arjantin