Dead Awake (2016) 720p Türkçe Altyazılı izle

720p Türkçe Altyazılı izle

Reklamı Geç

Video az sonra yüklenecektir.  Tanıtımı geç  »

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın
Sinema Modunu Kapatın
Yorum yapın

Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir. Lütfen üye değilseniz üye olunuz, üye iseniz giriş yapınız. (Yukarı sağ)

Film Hakkında ... Yorum yapılmış. Bu yorumlara ... cevap verilmiş.
Dün
yazdı

Uzun bir süze uyku felci yaşamış biri olarak insan gibi gibi şu konuyu birisinin ele almasını isterim. Abi ne kadar boktan bir konu anlatamam kimse konuyla ilgili bir şey bilmiyor ama gel görelim herkes "tamam işte karabasan o ben de yaşadım" diyor. Uyurken elini kolunu salladığın zaman (RMD uyku bozukluğu) sen uyur gezer oluyor musun? Diye soruyorsun " ne alakası var" diyor. Hah işte benim yaşadığım uyku felci ile senin bir kaç kere yaşadığın karabasanın ne alakası var diyorsun. Iıı yine devam illaki o özel olacak. Hastalık lan bu ben sadece dert yakınıp biraz derman olması için uğraşıyorum. Yani bu da şu konuya açıklık getiriyor. İnsanların psikologlara dünyanın parasını harcayıp gitmesinin sebebi bu. Yani o parayı verene salak demeyin. Ama bilin ki o parayı veren adamın çevresindeki insanlar su katılmamış geri zekalı orası kesin. Hoş benim psikologluk bir durumum olmadı şu zamana kadar. Zaten verilmez o para. Delirip duvarlarla falan konuş daha iyi. Şaka şaka muhabbetleri o kadar iyi değil onlar...

Gecen gün
yazdı

karabasan konu alınmıs ama daha iyi olabilirdi yine de cok sıkıcı degil

Gecen gün
yazdı

Ring filminin bi nevi karabasan versiyonu . Filmde kopukluklar olmasina rahmen yoklukta iyi bile gitti. Cogunu izledim su kotulerden/ertelediklerimden hangisini izliyim derseniz kesinlikle bunu izleyin. Iyi seyirler.

18 Mayıs 2017
yazdı

aslında ana konu güzeldi ama film çok saçma geldi bana.şu karabasan dedikleri olayın bilimsel yönünü bildiğim için belki aradaki kopuklukları çok rahat görebildim.büyük ihtimal film süresince tahmin ettiğiniz herşeyi film sonunda görüyosunuz bi şaşırtmaca yok yani.benki korku filmlerinden inanılmaz korkarım şu gırtlağa oturan hatun canavarı her gördüğümde gülüp hadi ordan dedim.

Oyla:
Dead Awake Kullanıcı Oyu: 6 / 10 (1 oy)
Dead Awake 720p izle
720p
  4,8/10
 
  99 Dk.