Circle (2015) 720p Türkçe Altyazılı izle

720p Türkçe Altyazılı izle

Reklamı Geç

Video az sonra yüklenecektir.  Tanıtımı geç  »

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın
Sinema Modunu Kapatın
Yorum yapın

Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir. Lütfen üye değilseniz üye olunuz, üye iseniz giriş yapınız. (Yukarı sağ)

Film Hakkında ... Yorum yapılmış. Bu yorumlara ... cevap verilmiş.
İki ay önce
yazdı

Aldığı puanı fazlasıyla hakediyor. Düşünerek izlenilmesi gereken çok farklı bir film... Finali, Knowing (Nicholas Cage)tarzı... Teşekkürler Admin...

Son Altı ay içinde
yazdı

Dikkat ettinizmi cogu cocuklari ve hamileleri secmis 2 tane herif vardi sadece yani tek oda o degilmis

Son bir yıl içinde
yazdı

Filmde öyle saçma kurgu hataları var ki, adamlar 5 dakka önce yaptıkları hamleyi yapamıyoruz diye seçeneklerden çıkartıyolar, sondan bahsetmiyorum bile. Tamamıyla sosyal, siyasal, dinsel inelemeler var. Adam herkeze bir laf sokucam diye filmi unutmuş.

Son bir yıl içinde
yazdı

Belirsiz bir bilim kurgu. Sonunu neye bağladıklarını anlamadım. izleyenler arasında hamile bi kadın olması bi şey ifade ediyo sanırım.

Son bir yıl içinde
yazdı

Tamamen ikna kabiliyeti psikolojik savaş. Senaryo yok ve oyunculuk mevcut değil psikolojik gerilim sadece.

Son bir yıl içinde
yazdı

Kurgusu güzel ama bitiş çok belirsiz olmuş. Böyle bir seçim sisteminde bile adalet insanların karakteriyle veya karaktersizliğiyle ortaya çıkıyor. Bilim kurgu hayranı bir izleyiciyim fakat bu kadarda bilimsel belirsizlik barındıran bir son görmemiştim... İzlenir mi?? %50 diyeyim.

Son bir yıl içinde
yazdı

Sonuna kadar sıkılmadan izledim inanılmaz sürükleyici aldığı puandan fazlasını hak ediyor. Herkes gibi bende aynı kanıdayım sonu böyle bitmemeliydi acaba devamı gelir mi ?

Bir yıldan uzun süre önce
yazdı

tamam sonu kesinlikle tatmin edici değildi ama uygun ortamlar sağlanırsa insanoğlunun aslında doğadaki en ilkel ve vahşi canlı olduğunu hepimize hatırlatan bir film bence.

Bir yıldan uzun süre önce
yazdı

Film ve film kurgusu kötü değil ama filmin sonunda insan diyor ki böyle bitmemeliydi

Bir yıldan uzun süre önce
yazdı

sonunun daha iyi bitmesi gerekirdi

Bir yıldan uzun süre önce
yazdı

Film kültürü geniş olmayan insanlar izleyip filmi kötülemesin geri dönüp aksiyon filmlerine takılın. Film kesinlikle puanını hakediyor. İzleyen bişey kaybetmez ustune çok şey kazanır hayat böyledir.

Bir yıldan uzun süre önce
yazdı

sırf filme kötü diyenler için yazıyorun bu film bir harika dostum film sürükleyici gizemli ve gerilimli bir film sonuda ilginç bitiyor aynı zamanda bilim kurgu ve güzel düşünülmüş bir film kesinlikle izleyin

Bir yıldan uzun süre önce
yazdı

Aslında bir nevi psikolojik bir film. Daha çok insanları anlatmaya çalışmış. Bizler bu durumda naparız, insanın hayatta kalma iç güdüsü neler yaptırabilir bence bunlar değinmek istemişler. Vermek istedikleri mesaj alındıktan sonra çok fazla eleştiriye detaya açık bir olmadığını düşünüyorum çünkü gidişat tek yönlü. Amaç kurguya uyumlu ama kurguyu ne kadar beğenirsiniz işte o tartışmaya açık. IMDB puanı olması gereken ortalamada.

Bir yıldan uzun süre önce
yazdı

İlk defa kötü bir yorum yazdım . Sonu hiç tatmin edici değil . Diyaloglar fena gitmiyor gibi gelebilir ; fakat işe yaramaz bir film , boş vaktinizi başka filme verin lütfen .

Bir yıldan uzun süre önce
yazdı

Valla film on numara imdb 6.0 puanı az. 7.00 - 8.00 puanı bu film için ideal. Filmin senaryosu cok iyi ve sürekli düşünmeye itiyor. Sırf kötü film yazdıkları için yazıyorum bu yorumu. Kacırmamanız gereken ve kafanızı yoran güzel film. Zaten en büyük düşünce en sona kim kalıcak düşüncesi arkasından merakı sürekli uyandırması oldukça güzel. Kesinlikle izleyin pişman olmucaksınız.( izledikten sonra şukulayın bakıyım :) )

Bir yıldan uzun süre önce
yazdı

Filmin ilk beş dakikasındaki saçma durumu yok sayarsanız ve "Aman kurgusu çok iyi olsun ben gelemem öyle senaryo açıklarına..." filan diyen biri değilseniz mutlaka izleyin. Korku filmi diye geçiyor film bilgilerinde ama değil; gerilim ve gizem olarak bakabilirsiniz filme. 7.5/10

Bir yıldan uzun süre önce
yazdı

Çok kötü bir film. Zamanınıza yazık.

Bir yıldan uzun süre önce
yazdı

Zaten kısa bir film izlerseniz bir şey kaybetmezsiniz.Filmin merak ettirici olması çok güzel ve sonu gerçekten çok şaşırtıcı,izlemenizi tavsiye ederim.

Bir yıldan uzun süre önce
yazdı

Kardeşler Kalleş olmuş kalleşler kardeş, kim kardeş kim kalleş belli değil...:) Kesinlikle İzleyin Çok güzeldi .......

Oyla:
Circle Kullanıcı Oyu: 6.8 / 10 (78 oy)
Circle 720p izle
720p
  6,1/10
 
  87 Dk.
  ABD