Blade Runner (1982) 720p Türkçe Altyazılı izle

Bıçak Sırtı 720p Türkçe Altyazılı izle

Reklamı Geç

Video az sonra yüklenecektir.  Tanıtımı geç  »

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın
Sinema Modunu Kapatın
Yorum yapın

Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir. Lütfen üye değilseniz üye olunuz, üye iseniz giriş yapınız. (Yukarı sağ)

Film Hakkında ... Yorum yapılmış. Bu yorumlara ... cevap verilmiş.
10 Mayıs 2017
yazdı

sinema okuyan birisi olarak aşağıdaki yorumlar beni çok üzdü.sinemanın hangi dalıyla uğraşırsanız uğraşın Star Wars''un orijinal üçlemesi her zaman başyapıt olarak adlandırılır ve modern sinema malesef görselliğe önem verirken senaryoyu ve hikayeyesi basit tutmuştur.şu dönemle 1982''yi kıyaslanamanız bile son derece saçmayken hiçbir şey bilmeden konuşmanız da bir o kadar saçma.herkesin bir zevki vardır hiçbir film emeksiz değildir ancak başyapıt olan bu filme saçma kötü demeniz çok saygısızca ve anlamsız ben beğenemedim bana hitap etmedi ben görsellikle dolu ama çerezlik Avengers tarzı filmler seviyorum diyorsanız zaten burada işiniz olmamalı.ayrıca Star Wars''un yeni yapımı J.J Abrams çekmiştir yani George Lucas yerini Lost,Fringe gibi dahiyane dizilerin yapımcısı ve yönetmenine bırakmıştır.Ancak Star Wars''un 2000li yıllardaki yapımları George Lucas elinden çıkmış olup malesef görsellik taşırken efsane bir seriyi çöp etmiştir.

5 Mayıs 2017
yazdı

Abicim bırakın şimdi devrin şartlarını cartını curtunu bundan 5 yıl önce çekilen star wars a bakın muazzam.Ben beğenmedim 1982 ye göre de iyi bir film felan demiyecem kardeşim o zamanlarda ne güzel filmler yapıldı.

11 Mart 2017
yazdı

Öyle Harika bir kitaptan nasıl olmuş da böyle rezil bir film çekmişler. Bu resmen kitabın yazarına hakaret. ilk defa bir bilimkurgu filminde bu kadar sıkıldım.

25 Mart 2017
cevapladı

Ben hakaret saymıyorum. Yazar da senin gibi hakaret saymış ve tartışmalar yaşanmış o doğru fakat ben ikisinden de farklı tatlar almayı sevdim. Kitap hayal dünyamda canlandırdığım gibi kalsa da olur, ne kötülüğü olabilir bunnn bana?

2 Şubat 2017
yazdı

Bu filmden beklentisi olanların beklentisini karşılayacağını düşünmüyorum. Malum 1982 filmi ne bekleyebiliriz? 1982 de güzel izlenmeye değer bir film olabilir ama günümüz için kendi düşüncem koskoca 2saatten fazla zaman kaybı. Şunuda açıklayın şu açıdan zaman kaybı "daha iyilerini izleyebilirsiniz" 👍👍

14 Aralık 2016
yazdı

bir çok açıdan sinema tarihinde gerçekten büyük önem taşıyan bir film, her sinema sever zaten izlemeli bunun dışında genel izleyici kitlesi filmi izlerken sıkılabilir. yanısıra rutger abimiz çok efsane oynuyor(hatta tear in rain mono.'su doğaçlamadır.) karakterler ilgi çekici ve film bilim-kurgu olmasına rağmen kendi mantığı içerisinde çelişmeden ilerliyor. izlerken kafanız yorulmaz film akar gider biter bir anda biraz ağır ilerleyen bir film olmasına rağmen. ayrıca 117dk .

30 Kasım 2016
yazdı

şimdi coni ve bir kaç kişi yorum yapmış ama söylemem lazım bilim kurgu izlemek ayrı yeni nesil teknoloji ile bir filmde görsellik aramak ayrı

18 Kasım 2016
yazdı

Gözlerimi yordu film güzel mi fazla beğenmedim ama o tarihe göre güzel film izlenebilir.

6 Temmuz 2016
yazdı

Aşağıda yer alan yorumların dikkate alınmadan kesinlikle izlenmesi gereken film. Androidler elektrikli koyun düşler mi de ayrıca okunmalı. İlle de yorum okumadan izlemem diyorsanız ekşideki yorumlara bakın derim.

21 Mayıs 2015
yazdı

Bu film zamanında bilim kurgunun klasiklerindenmiş. Evet, gerçekten zamanının ötesinde fikirlere sahip, ayrıntılara aşırı dikkat edilmiş ve kendisinden sonra çevrilen birçok bilim kurgu filmine ilham vermiş olabilir ancak bugün için sıkıcı, kasvetli ve sonunu zor getirdiğim bir film durumunda. "Klasik" sözlük anlamı: Hiç bir zaman modası geçmeyen, değerli model. Maalesef 1982 yapımı bu filmin modası da geçmiş, bana göre pek değeri de kalmamış.

4 Aralık 2016
cevapladı

şöyle böyle haklısın ama klasik olmasada (senin için) hala harika bir film

14 Mart 2015
yazdı

Tüm zamanların en güzel bilim kurgu filmleri içerisindedir.Böyle bir filme yer verdiğiniz için teşekkür ederim admin.

13 Mart 2015
yazdı

Ridley Scott için izlenir..

25 Eylül 2014
yazdı

Birçok filmde göreceğiniz yada gördüğünüz gelecek dünya modeli,bu filmden esinlenmiştir. İyi seyirler.

25 Haziran 2014
yazdı

bu film bir gazetenin "mutlaka izlenmesi gereken 50 film" listesindeydi. Orada görünce izledim. çekildiği dönem için devrim olabilir, fakat bugünkü teknolojik şartlarla izlendiğinde etkilendiğimi söyleyemeyeceğim.

4 Aralık 2016
cevapladı

eski bir filme bu devrin şartları ile bakarsan tabii ki de kötü olur. Eski bir filme aynı tarih biliminde bir tarihi olayları o devrin şartlarına göre değerlendirme kuralındaki gibi değerlendirilmelidir ve buna ''retrospective'' denilmektedir film eleştirmenin altı kuralıdır.

Oyla:
Blade Runner Kullanıcı Oyu: 9 / 10 (97 oy)
Bıçak Sırtı - Blade Runner 720p izle
  8,2/10
 
  117 Dk.
  ABD, Hong Kong, İngiltere