Aftermath (2017) 1080p Türkçe Altyazılı izle

1080p Türkçe Altyazılı izle

Reklamı Geç

Video az sonra yüklenecektir.  Tanıtımı geç  »

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın
Sinema Modunu Kapatın
Yorum yapın

Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir. Lütfen üye değilseniz üye olunuz, üye iseniz giriş yapınız. (Yukarı sağ)

Film Hakkında ... Yorum yapılmış. Bu yorumlara ... cevap verilmiş.
16 Nisan 2017
yazdı

zaman kaybı . mantık hatalarıyla dolu

13 Nisan 2017
yazdı

vasat altı durağan sığ ağır giden gereksiz bir yapıt

13 Nisan 2017
yazdı

Sürekli kaç dakika kalmış diye baktığım bi film oldu.sürekli film şimdi hareketlenicek şimdi hareketlenicek diye bekledim ama malesef aynı sıkıcılıkla devam etti.konusu güzel ama olay örgüsü zayıftı.izlenecek daha güzel filmler var..buna benzer bi film arıyosanız SULLY şiddetle tavsiye ederim.

11 Nisan 2017
yazdı

İZLEMEK İSTEYENLER İÇİN YORUM YAZMAK İSTEDİM.OLDUKÇA YAVAŞ İLERLEYEN,HADİ ARTIK BİTSE DEDİRTEN BİR FİLM OLMUŞ.AÇIKÇASI HOŞLANMADIM.ZEVKE GÖRE DEĞİŞEBİLİR DE TABİİ.EMEĞİNİZE SAĞLIK.TEŞEKKÜRLER

11 Nisan 2017
yazdı

ya arkadaş bir gazetenin sanat sayfasına yorum yapmıyorsunuz..rahat olun yaaa.internette film seyrediyorsunuz..ilk önce bu filmleri bize hazırlayanlara bir teşekkür edip,sonra kurulup keyfinize bakın..tamam..aman aman bir film değil..ama öyle izlenmeyecek kadar kötüde değil..gerçek bir öyküden esinlenerek yapılmış,hoşça vakit geçirmek için ideal bir film..

11 Nisan 2017
yazdı

Evet yine "MAggie" kadar olmasa da kaslı valinin bir başka vasat oyunculuk performansını izledik. Peki bu neden böyle oluyor? Piyasada Arnold'un olmayan oyunculuğuna taş çıkartacak milyonlarca insan varken neden Arnold? Bunun altında marka olmuş bir isim olması ve Arnold abimizin kendisini Clint Eastwood sanması yatıyor olabilir. Clint Eastwood da zamanında böyle halkın içinden hikayelerin adamı olmaya soyunmuş, yönetmenlik ve prodüktörlük yapmıştı ama o kotarmıştı. Ama hepimiz biliyoruz, ki ben Arnold ve Stallone döneminin çocuğuyum, rambolarla terminatorlerle Total Recall lerle büyüdük biz. Adama saygım var ama böyle dramatik, kas gücünün ikinci planda olduğu daha bir tiyatral, dramatik performans isteyen rollerin adamı değil eski Kaliforniya valisi Arnold Şivandanegezer. Biz onu Terminatör'de film boyunca toplam bir paragraflık cümleleri, body builder geçmişi ve "I will be Back" deyişiyle seviyoruz. Zorlamanın, böyle yaşlılık sendromuna girip sinemaseverleri de üzmenin alemi yok.

11 Nisan 2017
cevapladı

aynen katılıyorum, sığ ve net oyunculukları ile gönlümüze taht kuran adamların bi yaştan sonra ille ben de derin işler yapıyım demesi (ki derin denilen işlerin yüzde 80 i çöp) çok saçma geliyor... ego ile ilgili bir konu herhalde..

Oyla:
Aftermath Kullanıcı Oyu: 5.8 / 10 (4 oy)
Aftermath 720p izle
1080p
  6,0/10
 
  94 Dk.
  ABD